Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 10-18 september Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Toon Reijnders (namens broers en zusters) en overle den fam. leden Reijnders-Coenen, jaardienst Hendrik Jeucken en overl. familie, Wim Emonts, Piet Custers, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. ouders Jans-Verheggen. Piet Peeters, Antoon van Arsen en echtgenote en Harry, Jeanne Pans-Kersten en overl. familie, uit dankbaarheid, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Koor Venray). Tot bijzondere intentie. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen. Marion Vermeulen. (Rozenkransgebed: intentie: voor het behoud van het geloof in onze gezinnen). Voor 'n zieke. Uit dankbaarheid. Nel v.d. Berg-Linskens, Cor Thielen (namens de bewoners van Boshuizen), overl. ouders Lemmens- Stevens, Annie Theeuwen-Dirks (namens de bewo ners van de ValkenkampstraatFrits Veugen (na mens de buurtvereniging "Vriendschap door samen werking"), overl. ouders Graat-Verhaag, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Toon Thielen, Fien Broeren-Kersten, overl. ouders Poels-Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse famillie. (Koor Harmony). Maud Kessels, Loes Kessels, Els Basten, Linda Camps. Zondag 08.30 u. Roel van Haren, Rik Op den Camp, Frank Frederix, Marco Janssen. 10.00 u. Misdienaars van Venray. Attentie! Attentie! Attentie! De Motor Tour Club Aostrum organiseert op zondag a.s. -11 september - haar: Toy-Run 1994. Deze tocht van 120 k.m. wordt dit jaar gereden voor twee goede doelen n.l. Het kinderdagverblijf "Het Huis te Binderen" te Helmond en

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3