KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Busreis Maastricht Bij voldoende belangstelling gaan we op dinsdag 20 september a.s. een bezoek brengen aan het vliegveld Maastricht Airport en de stad Maastricht. Voor diegene die mee zijn geweest met de busreis naar de Ardennen is deze reis een tegemoetkoming voor het in zekere mate mislukken van die reis. Zij hoeven dus ook geen buskosten te betalen dank zij het royale gebaar van Reisburo Ghielen. Indien deze deelnemers van de vorige reis onverhoopt v /erhinderd zijn op de geplande dag mee te gaan verzoeken wij dringend dit te melden aan de secretaris, telefoon 83889. Zijn er anderen die mee willen met deze reis dan kunnen zij zich aanmelden bij de secretaris. De buskosten bedragen 25,- per persoon. Cursus besturen: Er komt een cursus besturen die gegeven wordt door de consulenten van de KBO-Limburg. Het wordt steeds belangrijker dat er mensen zijn die leiding kunnen geven aan de KBO-organisatie. Heeft U belangstelling dan kunt U zich aanmelden voor deze cursus die bestaat uit 8 bijeenkomsten. Daarnaast wordt nog een korte cursus gegeven voor de funktie van secreta ris of penningmeester. Ook daarvoor kan men zich aanmelden. Volksdansen Op donderdag 8 september begint het nieuwe seizoen voor de groep volks dansers in het kader van meer bewegen voor ouderen. Als er nog 55- plussers zijn die mee willen doen dan is dat nu een goede gelegenheid om te beginnen. Aanvang om twee uur in het Gemeenschapshuis. />-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Praktische Thuishulp Noord-Limburg vraagt Vrijwilligers Voor gezinnen met gehandicapte huisgenoten; vraagt de Praktische Thuishulp Noord-Limburg in verband met de handicap vaste aanwezigheidshulpen, zodat de ouders/verzorgers er eens uit kunnen!! Tijden kunt U in overleg met het gezin bepalen. U bent verzekerd en de onkosten worden vergoed!! Voor informatie of aanmelding als vrijwillig(st)er kunt U op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag contact opnemen met E. Meester, coördinator Praktische Thuishulp, tel.: 04780-26240. 9 njD

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 9