Thuishulp Noord-Limburg vraagt Vrijwilligers Voor gezinnen met gehandicapte huisgenoten; vraagt de Praktische Thuishulp Noord-Limburg in verband met de handicap vaste aanwezigheidshulpen, zodat de ouders/verzorgers er eens uit kunnen!! Tijden kunt U in overleg met het gezin bepalen. U bent verzekerd en de onkosten worden vergoed!! Voor informatie of aanmelding als vrijwillig(st)er kunt U op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag contact opnemen met E. Meester, coördinator Praktische Thuishulp, tel. 04780 - 2 62 40. Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 27 augustus - 4 september Zaterdag 19.00 u. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 08.30 u. 10.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.30 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 14.00 u. 19.00 u. Gezinsmis-opening van het nieuwe schooljaar Overl. ouders Bonants-Groothuizen, overl. ouders Achten-Verdijk en kinderen, jaardienst Johan Camps, overl. ouders Broekmans-Bovee, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Kinderkoor) Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Overl. ouders Camps-Willems, Lei en Gér Janssen, Harry Thuijls, overl. ouders Jans-Verheggen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor) Uit dankbaarheid Wies Janssen Tot intentie van de O.V.B. Harrie Claessens (met Rozenkransgebed: intentie: Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen) T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum Eerste vrijdag van de maand Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Voor het Bruidspaar Geurts-Staaks Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3