16.30-17.15 u. R. Cremers/N. Crijns J. Mulders/H. Camps R. Simons/G. Wilms F. Schelbergen/J. Cremers 17.15-18.00 u. M. van Rooy/M. Bus W. Kateman/N. Camps R. Cremers/G. Wilms N. Crijns/R. Simons We hebben gepoogd om op tijd klaar te zijn, zodat eenieder genoeg tijd heeft om fris gewassen op de feestavond te verschijnen die om 20.30 uur begint. Dan kunnen jullie ook laten zien hoe bedreven jullie zijn in de spellen uit grootmoeders tijd. Veel plezier en een goede eetlust gewenst en tot zater dag!!!! De toernooi cie Clubkampioenschappen T.C. Oostrum 1994 voor junioren c.q. senioren. Alle wedstrijden worden gespeeld in de Schaapskooi te Venray in het weekend van 17 en 18 september. Gezien de hoge kosten is een minimale deelname van 25 senioren noodza kelijk. Bij minder aanmelding gaat het toernooi niet door. Er zal gespeeld worden in de volgende categoriën: HE - HD - DE - DD - MD (opgave max. 2 categoriën). Aanmelding tot uiterlijk 1 september. Indeling van de jeugdspelers wordt aan de hand van opgave door de jeugdcommissie vastgesteld. Opgave clubkampioenschappen Naam: Adres: neemt deel categorie: HE - HD - DE - DD - MIX (doorhalen wat niet van toepassing is) Opgavestrookje inleveren uiterlijk 31 augustus bij Fr. Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35; Joop Nohimans, Stationsweg 88 Opgave jeugdleden: Wiel Cox, Randenrade 79; Linda Bolten, Randenrade 36 Verdere inlichtingen Joop Nohimans, Stationsweg 88, tel. 89389 na 18.00 u. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 10 ff

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 10