Vrijdag 09.00 u. Hanneke van Arsen-van Soest. Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Lemmens-Stevens, Martien Vermeulen, Wim Pluk, Nel v.d. Berg-Linskens, Toon Thielen, Fien Broeren-Kersten, Piet Peeters, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, jaardienst Hub van de Venne, overl. ouders Haegens-van Lin, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Koor Harmony). Misdienaarsbeurten. Zaterdag 19.00 u. Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis, Maud Kessels, 13 augustus Loes Kessels. Zondag 08.30 u. Niels Cox, Richard Duin, Niels Nielen, 14 augustus Emil Moure 10.00 u. Misdienaars van Geijsteren. Vreugde, dankbaarheid om nieuw leven! Er kwamen weer 'n paar leuke geboortekaartjes binnenrollen. Het ene kwam van Jack en Mariëtte Lenssen-Aarts van Binnenhof 17. Het andere van Jan en Wilma Willems-Heldens van Sparrendreef 6. Jack en Mariëtte delen ons mede dat hun gezin is uitgebreid met 'n tweede kind, 'n dochtertje "JOLIJN" zusje van Pleun. En het gezin van Jan en Wilma is eveneens uitgebreid met 'n tweede kind, ook 'n dochtertje, "ANOUK" zusje van Maud. Vanzelfspre kend bij hen allen grote bewondering, blijschap en dankbaarheid. Het won der van de geboorte is tenslotte geen vanzelfsprekende zaak. Zomaar, na al die maanden van gespannen verwachting, een klein, levend mensenkind in je armen te mogen houden en te mogen zeggen: dit isons kind. Dit is onze JOLIJN - dit is onze ANOUK. Hopelijk hebben zij temidden van al die verwondering en bewondering er ook nog even aan gedacht om "Dank U wel" tegen God te zeggen, want het is ook Zijn kind, zonder Hem zou hun kind er immers niet geweest zijn. Maar zeer zeker zullen zij deze gevoelens van dankbaarheid ook uitdrukken tegenover de Schepper van alle leven, God zelf, door hun kind ten doop te houden. Zij willen het belangrijkste in het leven dat zij van hun ouders hebben meege kregen - het geloof - ook doorgeven en meegeven aan hun kind, want dat is toch zeker de betekenis van de kinderdoop.. Het kind wordt thuis mens, het wordt ook thuis gelovig. Het geloof van kinderen is gewoon afhankelijk van de ouders hoe die in het leven staan. Het kind leeft het leven dat de ouders erin oproepen, het heeft duidelijk wegwijzers nodig. Zij zijn er zich van bewust dat dit leven, en het geluk hier, maar betrekkelijk 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4