Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum Zondag 08.30 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 30 juli - 7 augustus. Zaterdag 19.00 u. Cornil Thielen (namens de bewoners van Boshuizen) Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. ouders Jans-Verheggen. 10.00 u. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie, overl. ouders Loonen van Rens en deken Loonen. Tot bijzondere intentie. Wies Janssen. Voor priesterroepingen. (Met Rozenkransgebed voor Priesterroepingen). Hanneke van Arsen-van Soest. Eerste Vrijdag van de maand.. 09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie. Zaterdag 19.00 u. Cornil Thielen (namens M.D.). jaardienst Jan Verhei- jen. Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten. Zaterdag 19.00 u. Fieke en Els Basten. Zondag 08.30 u. Annet Jeucken, Linda Camps. 10.00 u. Judith Philipsen, Maud Lepsi. Hartelijk Gefeliciteerd! Weer twee gelukkige mensen. En dat zijn: Ton en Marion Alders-Hoex, van Geysterseweg 22. voelden zich al gelukkig met hun werk, met hun eigen nieuwe home, maar zij wilden nog meer.... wat belangrijker is dan 'n stenen gebouw... en hun wens ging 8 juli in vervulling toen zij hun liefde bekroond zagen met een goddelijk geschenk, hun eerste kind, een zoon die als BART Alders door het leven zal gaan. Later zal BART zelf op zijn geboortekaartje kunnen lezen dat hij welkom was, en niet alleen welkom was, maar dat er ook naar hem verlangd werd, dat zijn papa en mama reuzeblij waren met zijn komst. Daarom willen zij hun kind ook het meest waardevolle en kostbaarste dat ze zelf kennen, en zelf ook van hun ouders hebben meegekregen - het geloof - meegeven in het leven. De doop is de eerste grote stap op de weg van het geloof. Gedurende vele jaren zullen zij voor hun kind wegwijzers zijn en de eerste 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3