Joyce kan op weg Dankzij uw medewerking kunnen wij wel zeggen is de aktie die afge lopen maand voor Joyce gehouden is een overweldigend succes ge worden. Het tot nu toe bekende Wïf ©^Cfit resultaat overtreft verre de stoutste L JIJ H/S® jj Dj verwachtingen van initiatiefnemers tjdU/ en ons. Het geeft een ontzettend w fijn gevoel om te zien met welke warmte en genegenheid er medewerking verleend is tot slagen van deze aktie. Het geeft weer waar een klein dorp groot in kan zijn. De aktie vond zijn oorsprong op de dag van de eerste heilige communie, de eerste dag van mei. De ouderparen die deel uit maken van een vriendenclub (zonder naam), kwamen met het idee om op gepaste wijze een aktie op touw te zetten. De spontaniteit van dit ontstaan hebben wij tijdens de hele aktiemaand telkens weer als rode draad terug gezien. Alom spontaniteit bij de kinderen en leerkrachten van de Maria-basisschool bij het vervaardigen en aan de man brengen van bergen kaarten. Ook uit spontaniteit ontstane initiële akties zoals b.v. een tentoonstelling over gezondheid welke door een aantal meisjes (leeftijdgenootjes van Joyce) gehouden is. Op de laatste zaterdag van juni werd de aktie formeel afgesloten tijdens de gezinsmis. Een zware concurrent op dat tijdstip was DE Derby van de lage landen Nederland/België. De uitslag was helaas teleurstellend. De derby van de kleine spontane dorpen, Oostrum/Joyce, werd echter moreel en financieel gezien een groot succes. We hopen dat het welslagen van deze aktie een extra stimulans is voor Joyce zodat ze uit 'Nieuw Zeeland' het maximaal mogelijke rendement ter bestrijding van de bij haar aktieve reumatische aandoening, mee terug zal brengen. Vanwege het anonieme karakter waarmee aan deze aktie deelgenomen kon worden is het voor ons ontzettend moeilijk om iedereen persoonlijk te danken voor het welslagen ervan. Daarom zouden wij dat via oud Oostrums gebruik willen doen: inwoners en oud-inwoners van Oostrum, initiatief nemende ouderparen, leerkrachten en leerlingen van de Maria-basisschool, pastoor de Ceuster en kerkbestuur, verenigingen, familie, vrienden, kennissen en iedereen die we in voorgaande opsomming vergeten zijn, Minse hartstikke bedankt! Namens Joyce de Kleyn en Ouders -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5