Voor de kosten van de trouwkaars wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd met kostprijs als minimum. versiering geschiedt voor eigen rekening. Een trouwpaar, al dan niet in onze parochie wonende, komt voor de onder 1 genoemde vrijstellingsregeling in aanmerking, indien de ouders conform de vastgestelde norm deelnemen aan de kerkbijdrage. Indien de ouders niet in onze parochie wonen en niet deelnemen aan de kerk bijdrage van onze parochie, dan geldt voor het in onze parochie wonende trouwpaar de vastgestelde twee-jaren regeling. 5. Uitvaart H. Mis - bij voldoende deelname kerkbijdrage -, - bij niet/onvoldoende deelname kerkbijdrage 350, Vooravonddienst - bij overlijden tot de parochie behorende -,— - bij overlijden niet tot de parochie behorende 15, versiering geschiedt voor eigen rekening 6. Gemeng Koor: Bijdrage voor opluistering diensten 70, 7. Grafrechten a. volwassenen: - grafrechten voor een periode van 20 jaar 425,— - verlenging huur voor een periode van 10 jaar 250, - verlenging huur voor een periode van 5 jaar 125, b. kindergraf: (bij overlijden jonger dan 12 jaar) - grafrechten voor een periode van 20 jaar 75,— - verlenging huur voor een periode van 10 jaar 50, - verlenging huur voor een periode van 5 jaar 25, c. urnengraf - grafrechten worden op gelijke wijze berekend 8. Plaatsengeld Het plaatsengeld voor een plaats in de kerk bedraagt 0,25 9. Collecten Bestemming wordt bepaald op gebruikelijke wijze. Bij rouwdiensten worden van de collectengelden H. Missen gelezen voor overledene. 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5