bovendien ook in dekenaal verband aan de orde geweest en besproken. Ten behoeve van de duidelijkheid zijn deze tarieven nu gebundeld in een overzicht. Onderstaand is deze tarievenlijst afgedrukt. Voor de goede orde wordt daarbij opgemerkt dat in deze lijst de diverse tarieven zijn opgenomen zoals die heden (juli 1994) gelden. Voor nadere informatie omtrent een en ander kunt u altijd kontakt opnemen met het kerkbestuur. Tarievenlijst R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte 1. Kerbijdrage Deze is vastgesteld op dit minimum per jaar per gezin/financieel-economische eenheid. Rouw-en trouwdiensten, waarvan de kosten 350,bedragen, worden niet in rekening gebracht, indien voldaan is aan deze minimum-bijdrage in de twee voorgaande jaren. Deze regeling geldt niet voor kerkelijke diensten bij gelegenheid van jubilea. 2. H. Missen a. van maandag tot vrijdag op een gebruikelijk vastgesteld tijdstip en op zondag om 8.30 uur b. op zaterdagavond 19.00 uur of op zondagmorgen om 10.00 uur, indien niet gezongen c. op zaterdagavond 19.00 uur of op zondagmorgen om 10.00 uur, indien gezongen d. rouw- en trouwdiensten verwezen wordt naar het bepaalde onder 4 en 5 e. jubileumdiensten van maandag t/m vrijdag op zaterdag buiten de reguliere dienst versiering geschiedt voor eigen rekening 3. Doopsel Bij toediening van het H. Doopsel worden geen kosten berekend. Wel wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd voor de doopkaars met kostprijs als minimum. 4. Huwelijk H. Mis - bij voldoende deelname kerkbijdrage - bij niet/onvoldoende deelname kerkbijdrage van maandag t/m vrijdag 350, opzaterdag buiten de reguliere dienst 500, 65,— 15- 15 30,— 75,- ƒ100,— 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4