Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 9-17 juli Zaterdag 19.00 u. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen 10.00 u. Gest. jaardienst overl. ouders Achten-Verdijk, Anna Camps-Willems, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Gem. Koor) Maandag 09.00 u. Tot bijzondere intentie Dinsdag 09.00 u. Hanneke van Arsen-van Soest yVoensdag 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (met Rozenkransgebed, voor het behoud van het geloof in onze gezinnen) Donderdag 09.00 u. Uit dankbaarheid Vrijdag 09.00 u. T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum Zaterdag 19.00 u. Nel v.d. Berg-Linskens, overl. ouders Graat-Verhaag en dochter Truus, Toon Thielen, papa en moeke Vermeulen en dochter Truus, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Susan Janssen, Maud Kessels, Linda Camps, Iris van Dijk Zondag 08.30 u. Emil Moure, Wim Clephas, Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel 10.00 u. Maud Lepsi, Loes Kessels 'Dankbetuiging Langs deze weg willen wij U allen hartelijk bedanken voor alle felicitaties in welke vorm dan ook die wij, op de dag van ons 25-jarig huwelijk van U mochten ontvangen Harrie en Mia Holtackers-Driessen en kinderen, Wester Thienweg 11Oostrum Tarievenlijst R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte In de loop der jaren zijn voor diverse kerkelijke diensten en verrichtingen tarieven vastgesteld. Deze tarieven zijn vastgesteld door het kerkbestuur na overleg met de financiële commissie. Voor zover nodig zijn deze tarieven 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3