KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN De collecte voor het Rode Kruis heeft de mooie som van 1.122,80 opge bracht. Alle leden die als collectant meegewerkt hebben en natuurlijk ook alle milde gevers onze hartelijke dank mede namens het Rode Kruis. Iedere woensdagmiddag om 14.00 uur wordt er gefietst. Deelnemers verzamelen zich bij het Gemeenschapshuis. Met ingang van juli worden deze fietstochten verplaatst naar de donderdagmiddag. -sOp maandag 27 juni a.s. is er in de Burgerzaal van het Gemeentehuis te 1 /enray om 19.45 uur een voorlichtingsavond met veel ruimte voor vragen over het thuiscomposteren van afval. Dit in verband met de aktie compostvaten van de gemeente. Diegenen die hier meer over wil weten is van harte welkom. Samen op stap; enkele leden hebben gevraagd een busreis te organiseren. We gaan dit doen op 3 augustus naar de Ardennen met een boottocht van Luyk naar Maastricht. De kosten zijn 42,50 per persoon. Om dit te regelen is het nodig dat deelnemers zich opgeven bij de secretaris of dhr. Jan Derks, tel. 8 13 98 vóór 1 juli 1994. Bent u nog geen lid van de Bond voor Ouderen? Dan wordt het nu tijd om je aan te melden. Er zijn veel argumenten op te sommen dat het belangrijk is dat de ouderen zich organiseren. Samen sterk is het motto om zich te handhaven in de huidige samenleving. Dus alle 60-plussers worden gevraagd aktief mee te doen en de Bond van Ouderen te komen versterken. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aktie "Help Joyce op weg" De kaartenaktie voor Joyce zit er bijna op. Vrijdag 24 juni 1994 is de laatste dag. Op deze dag kunnen de kinderen het opge haalde geld afgeven aan hun leerkracht. Wij zullen daarna bekend maken wat de kaartenaktie heeft opgebracht. Alvast bedankt voor al het werk dat de kinde ren gedaan hebben, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7