Beste kinderen van Ador, Op zaterdag 18 juni is er weer Rollebol voor alle kinderen van Ador. Dit jaar is deze spellendag in de Kerkhoflaan in Lomm. We vertrekken om 8.45 uur bij het Ador-gebouw per bus. Tussen 17.00 en 17.15 uur hopen we weer terug te zijn in Oostrum .JJenk je aan de spullen die je mee moet nemen: i lunchpakket zwemkleding handdoek sportspullen reservekleding evt. een beetje zakgeld Hoe komen we op het veld waar Rollebol wordt gespeeld? Komende vanuit richting Venlo draai je vanaf de rijksweg linksaf Lomm bin nen. Dit is tussen de sauna en vóór het benzinestation. Vanaf de richting Nijmegen is het na het tankstation rechtsaf. Je volgt de weg door het cen trum van Lomm tot deze dood loopt tegen een café-restaurant 'De Witte Berg'. Hier ga je links. Aan het café ligt nog een woonhuis vast. Dit is Kerk hoflaan nummer 2. Hierlangs is de inrit van het veld. LET WEL: deze inrit is niet toegankelijk voor auto's. Deze kunnen in de Kerkhoflaan geparkeerd worden. 10.15 uur start eerste spelenronde met: tocht 6 t/m 8 jarigen zeskamp 9 en 10-jarigen teamspelen 11 jaar en ouder -11.45 uur einde eerste spelenronde. Middagpauze 12.15 uur start tweede spelenronde met: zeskamp 6 t/m 8 jarigen teamspelen 9 en 10 jarigen tocht 11 jaar en ouder 13.45 uur einde tweede spelenronde Pauze 14.45 uur start derde spelenronde met: creativiteit 6 t/m 8 jarigen tocht 9 en 10 jarigen zeskamp 11 jaar en ouder Met vriendelijke groeten, Bestuur en leiding Ador -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5 X nieuws

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5