Zondag 08.30 u. 10.00 u. Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 18-26 juni Zaterdag 19.00 u. Jaardienst Johannes Rongen, Theodora Lemmens- Stevens, Piet Peeters, Martien Vermeulen, Toon Thielen, Fien Broeren-Kersten, overl. ouders Haegens-van Lin, Huub van de Venne, overl. ouders Graat-Verhaag, Papa en moeke Vermeulen en doch ter Truus, Bér van Dijk, Marion Vermeulen, Gerrit Rutten, Nel v.d. Berg-Linskens, (Gem Koor) Overl. ouders Jans-Verheggen, overl. ouders Broek- mans-Bovee Lei en Ger Janssen, Harry Thuijls, Herman de Kleijn, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, jaardienst Jan Kessels (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Wies Janssen Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie (Met Rozenkransgebed: intentie: voor een goede, heerlijke verstandhouding tussen ouders en kinderen) Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen T.e.v. O. Lieve Vrouw van Oostrum Voor het Bruidspaar v.d. Berg-Swinkels Uit dankbaarheid bij een 25-jarig Huwelijk Holtackers- Driessen (Gem. Koor) Voor het Bruidspaar Kunkeler-Muller Overl. ouders en familie Sikes-Rutten, jaardienst Harry Reijnders, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag Vrijdag 09.00 u. 09.00 u. 14.00 u. 15.00 u. Zaterdag 15.00 u. 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. ^Zondag Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi 08.30 u. Paul Willems, Frank frederix, Merijn Gloudemans, Frank Janssen 10.00 u. Annet Jeucken, Linda v.d. Wielen, Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis Brief van Zuster Truus Lemmens van Carachi Beste pastoor, Wat hebt U me gelukkig gemaakt. Een som van 2750,- (vastenaktie 1994). Daar kan ik veel mee doen. Mijn arme stumperds krijgen allemaal schoentjes die ze nog nooit aange had hebben, dankzij mijn Oostrumse mensen! Wilt U zo goed zijn om al die lieve mensen van Oostrum te bedanken!! Ons Lieve Vrouwke van Oostrum zal iedereen die mij zo goed bedacht hebben helpen, dat zal ik haar vragen. Heel veel groeten aan al mijn Oostrumse mensen van uw Oostrumse Zuster, Zuster Truus Lemmens 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3