op en de trein begon weer te lopen, waar Peter v.d. Burgt uit een vrije trap Math v. Rhee in stelling bracht, die kopte beheerst in, 4-2. De koek was nog niet op. Net voor het einde maakte Marcel Linders van dichtbij hard inschie tend uit een voorzet van Math v. Rhee 5-2. Leunen kwam nog eenmaal alleen voor onze keeper. Jan de Bruin hield echter het hoofd koel en keerde de inzet mooi. Al met al weer een sportieve, mooie wedstrijd. Verder rest mij nog Piet Linders te bedanken voor het opmaken van het veld en ook dank aan Marcel en Peter! Tot volgende week tegen GFC. P.S. Theo v.d. Pas niet verdrietig zijn. Pierre Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. MMmm. Familiekorfbaltoemooi 1994 Bij deze alsnog even een verslag van een prettige dag. Het korfbaltoernooi is hartstikke goed verlopen. Het weer leek wat somber, maar dat viel reuze mee. Het was volgens onze deelnemers zelfs ideaal weer om te korfballen. De sfeer was prima, de outfits van vele teams een pluimpje waard, want er liepen kippen, panters en strikken rond.... Heel gezellig bedankt voor de goede demonstratie teamdansenü Natuurlijk werd er ook gekorfbald en met inzet. Het ging er sportief aan toe. »Toch was er nog een ernstige blessure (gebroken pols) die buiten de wed strijd plaatsvond. De pechvogel was Lonneke Joosten. Ook Nicole v.d. Burgt had pech. Zij kreeg een bal verkeerd op haar vingers en moest haar vinger in 'spalken' laten zetten. Door hun goede spel werd dit jaar het team "de Vlasrestjes" (familie Lens- sen) kampioen, net als twee jaar geleden. Deze keer kregen zij een splinter nieuwe wisselbeker overhandigd war zij een jaar lang van mogen genieten. Dankzij de goede voorbereidingen van vooral Marijke Wijdeven verliep de organisatie vlekkeloos. Bedankt! En natuurlijk gaan we volgend jaar weer een familietoernooi organiseren. Allemaal bedankt voor jullie inzet en tot volgend jaar. Trudy Tonnissen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11 -Ti KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 11