Ill Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: Mgr. Hanssenstraat 12 Valkenkampstraat 20 Beste leden van V.V De aangeleverde kopij dient vanaf 9 mei weer vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Oostrum Zoals u weet is de termijn van contributiebetaling, 15 juni, eigenlijk voorbij Mocht u vergeten zijn de contributie te betalen, dan verzoeken wij u dit als- nog met spoed te doen. De melding aan de K.N.V.B. kan niet langer meer op zich laten wachten. Bent u van plan te stoppen als lid van V.V. Oostrum laat dit dan even weten aan ondergetekende. Voor de goede orde deel ik verder nog mede, dat de contributie van de jeugd verhoogd is met 15,00 i.v.m. aanschaf van shirts door de vereniging en het centraal wassen hiervan. Dit betekent, dat de A-spelers 90,00 gaan betalen de B-spelers 85,00 etc. t/m de F-spelers 65,00 Betaal dus meteen om teleurstellingen te voorkomen dat u in het nieuwe sei zoen niet kunt voetballen, omdat u afgemeld bent als lid van V.V. Oostrum. Met vriendelijke sportgroeten, H. Lenssen, Penningmeester V.V. Oostrum Veteranen Uitslag zaterdag 11 juni 1994 VVO - Leunen 5 - 2 Programma zaterdag 18 juni 1994 VVO - GFC aanvang 16.30 u. bijeenk. 16.00 u. Leunen niet de eerste de beste had niet verwacht zo'n klop te krijgen in Oos trum. Vanaf het beginsignaal gaf VVO de toon aan, wat na ±10 minuten be kroond werd met een mooie solo en doelpunt van onze nieuwe aanwinst Sjors Beek, 1-0. Even later was het Martien Beckers die met een schijnbe weging zijn tegenspeler op 't verkeerde been zette en daarna beheerst 0-2 liet aantekenen voor VVO. Even kwam Leunen met een snelle uitval terug naar 2-1. Net voor rust was het weer Sjors Beek die na een mooie aktie 3-1 maakte. Na de rust was het vanwege het uitvallen van Leo Basten (ribklach- ten) even zoeken voor ons, waarvan Leunen profiteerde door weer een snelle aanval de achterstand naar 3-2 terugbracht. VVO gaf echter nog niet 10

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 10