Attentie! Onze baldakijn is jammergenoeg niet meer te gebruiken. Maar de Gilde van Blitterswijck willen hun baldakijn graag afstaan voor onze processie op 12 juni. Maar zij staan erop dat hun eigen baldakijndragers van Blitterswijck deze baldakijn dragen. We stellen het natuurlijk zeer op prijs dat onze baldakijndragers van Oostrum met de processie meedoen, al hoeven zij deze keer hun functie van baldakijndragers niet uit te voeren. Maar graag weer voor 'n volgende keer, hopelijk hebben we dan weer 'n eigen baldakijn. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aktie "Help Joyce op weg" "Vriendjes, maatjes, kameraadjes" De Oostrumse kinderen zijn aan het werk gegaan. Zoals u wellicht hebt gemerkt zijn de kinderen reeds bezig met de verkoop van de zelfgemaakte kaarten voor 1per stuk. Vindt u de kaarten ook zo mooi? Je kunt zien dat de kinderen hun best gedaan hebben. Jongens en meisjes bedankt! Zit je niet op de basisschool in Oostrum en vind je het leuk om ook aan deze aktie mee te doen, meld je dan bij Ger Mous. Daar kun je kaarten krijgen die je zelf kunt versieren, waarna je deze verkoopt. De bijdragen blijven binnenkomen op rek. nr. 19. 39.04.297 t.n.v. Help Joyce op weg te Oostrum (gironr. van de Rabobank 15.10.26.567). Hiervoor onze hartelijke dank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Toneelvrienden Bijna is het zover. Op zaterdag 11 juni a.s. de jaarlijkse feestavond van de Vlasbloem, dan zullen we eindelijk te weten komen wat onze "jongens" ervan ^gebakken hebben! Tot zaterdag! De toneelvereniging is op zoek naar nieuwe enthousiaste leden. Mensen die graag eens een andere rol willen spelen worden verzocht te reageren! Ook zijn wij van plan om binnen onze vereniging een jongeren toneelclubje op te richten. Dus, heb je zin om toneel te spelen en ben je 14 jaar of ouder, geef je dan op bij: Mia Tacken, tel. 8 17 40 of bij Netty van Reenen, tel. 8 15 62. Ook voor vrijblijvende informatie kun je terecht bij bovengenoemde mensen. Met vriendelijke groet, Toneelvereniging De Vlasbloem -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7