Zaterdag 19.00 u. Theodora Lemmens-Stevens, Piet Peeters, Martien Vermeulen, Toon Thielen, Fien Broeren-Kersten, Huub van de Venne, overl. ouders Haegens-van Lin, overl. ouders Graat-Verhaag, Papa en Moeke Vermeulen- Moorrees en dochter Truus, Bèr van Dijk, Marion Ver meulen, Gerrit Rutten, Nel v.d. Berg-Linskens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Emil Moure, Wim Clephas, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg Zondag 08.30 u. Linda Camps. Iris van Dijk, Maike Koch, Linda v.d. Wielen 10.00 u. Fieke en Els Basten, Annet Jeuken, Susan Frederix, Maud Lepsi Pinkster Collecte! De Pinkster collectie in onze kerk voor onze Nederlandse Missionarissen heeft opgebracht 1000,-. Heel hartelijk dank voor uw gulle gaven. Processie! Zondag a.s. -12 juni - houden we, als het weer ons dit jaar welwillend is onze jaarlijkse Sacamenttsprocessie, als hulde aan Christus aan hem die we allen broodnodig hebben om zijn weg te gaan; we willen daar zondag zichtbaar voor uitkomen. Moge hij zegenend in ons midden zijn. We vertrekken om 10.00 uur vanuit onze kerk en gaan via de Mgr. Hanssen- straat, Watermolenstraat, Randerade naar Trans Cedron. Op Trans Cedron houden we de Openluchtmis, die opgeluisterd wordt door ons Gemengd koor en onze Harmonie. Na de Openluchtmis gaan we processiegewijze weer terug naar onze kerk om daar te sluiten met het Tantum Ergo en de zegen me het Allerheiligste. Volgorde van de processie: 1) Misdienaars met kruis. 2) Harmonie. 3) Processiegangers en vaandels en vlaggen die er zijn. 4) Kinderen die bloemen strooien. 5) Beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum. 6) Gemengd koor. 7) Kerkbestuur, baldakijndragers met het Allerheiligste. Mocht vanwege de weersomstandigheden de processie niet door kunnen gaan, dan heeft de H. Mis plaats in onze kerk. 6

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 6