Aktie "Help Joyce op weg" In het Oostrums Weekblad van 11 mei j.l. hebt u over de aktie "Help Joyce op weg" kunnen lezen. Zij lijdt al meer dan zeven jaar aan een zeldzame vorm van JCA (jeugd reuma). Joyce de Kleijn en haar vader gaan deze zomer vier weken naar Nieuw Zee land voor een speciale therapie. Dit is voor Joyce nog de enige mogelijkheid om haar te helpen. Met de Mariabasisschool hebben we deze week een ge sprek over een aktie die we op touw willen zetten. Volgende week komen we hier op terug. U kunt uw steentje nu al bijdragen op rekeningnr. 17.39.04.297 van de Rabobank Oostrum t.n.v."Help Joyce op weg" (gironummer Rabobank4 10 26 567). Wilt u meer weten over deze aktie dan kunt u altijd kontakt op nemen met één van de initiatiefnemende ouders Marij Koch, tel. 8 80 49. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste kinderen van Ador, Bijna is het zover dan gaan we van het 'eiergeld' naar het Land van Ooit. Op zaterdagmorgen 4 juni is de bus om 8.15 uur bij het Ador-gebouw. ledereen moet zelf voor een lunchpakket zorgen en je mag wat zakgeld mee nemen voor wat lekkers, maar niet meer dan 5,-. Tussen half 7 en 7 uur zijn we weer terug bij het Ador-gebouw. Tot dan, Bestuur en Leiding Ador -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Hengelsportvereniging 't Alvertje", Oostrurr.' Zaterdag 28 mei is de nationale hengeldag Jeugd: Op deze dag organiseert 't Alvertje in samenwerking met De Roerdomp een hengelwedstrijd voor jongens en meisjes tot 15 jaar. ledereen uit de ge meente Venray en de dorpen Wanssum en Geysteren in het bezit van een eigen hengel (geen werphengel) mag hier aan meedoen. Deze wedstrijd wordt gehouden aan de visvijver Het Wanssums Ven. De bijeenkomst is om 13.00 uur aan de visvijver. Er wordt gevist van 13.30 tot 15.30 uur. De deel name is gratis en er is voor ieder een prijs. Inlichtingen Jeu Fransen, tel. 04780 - 8 46 43. nieuws

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 6