Avondvierdaagse Nog twee weken dan start weer de avondvierdaagse in Venray. U kunt uw kind(eren) hiervoor opgeven op dinsdag 31 mei van 15.00-16.00 uur in de leefkuil van de school. Ook de ouders die mee willen lopen als leiding kun nen zich dan opgeven. De kosten zijn 7,- inschrijfgeld p.p. en 6,- statie geld voor de T-shirt die bij inschrijving verstrekt worden. Bij inlevering van het T-shirt na de vierdaagse, krijgt u 5,- terug. De starttijden zijn als volgt: Donderdag, vrijdag en zaterdag: De kinderen die 5 km. lopen moeten uiterlijk 5 over half 6 bij de schouwburg zijn. De kinderen die 10 en 15 km. lopen moeten uiterlijk 10 voor half 6 aanwezig zijn. De starttijden voor zondag zijn: 5 km. uiterlijk kwart voor drie aanwezig zijn. 10 km. uiterlijk kwart over twee aanwezig zijn. 15 km. uiterlijk kwart voor twee aanwezig zijn. Loopt uw kind een dag niet mee, geef dit even door aan de leiding. Kleding: Alle kinderen een blauwe broek of rok. De T-shirts mogen niet uitge wassen worden! Bij beschadiging van deze T-shirts wordt statiegeld inge houden. U kunt de T-shirts weer vuil inleveren op maandagmiddag tussen 15.00 en 16.00 uur in de leefkuil van de school. Ouders, wilt u uw kind(eren) erop wijzen dat ze na het lopen bij de leiding blijven tot ze door u opgehaald worden. Geeft u even door aan de leiding als u uw kind meeneemt. Ook willen wij de ouders vragen vooral op tijd aanwe zig te zijn om de kinderen op te halen (vraag even aan iemand van de leiding hoe laat men ongeveer terug is). Wij wensen iedereen veel wandelplezierü! Ouderraad Maria Basisschool Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 27/28/29 mei V.V.O. kamp F- en E-jeugd 28 mei Aostrumse Zangkompeneej, Korenfestival Blerick 29 mei Stratentournooi V.V. Oostrum 29 mei Familie-tournooi Korfbalvereniging 04 juni Uitstapje Ador Land van Ooit 04 juni Toneelvereniging feestavond 11 juni Feestavond V.V. Oostrum 12 juni Sacramentsprocessie, Harmonie 12 juni Intocht Jeugdvierdaagse, Harmonie 14 juni Dorpsraad Werkcomité 18 juni Peeltournooi, tamboerkorps Harmonie 18 juni Rollebol Ador 19 juni Peeltournooi, orkest Harmonie 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4