Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 28 mei - 5 juni Zaterdag 19.00 u. Moeke Vermeulen, overl. familie Madou-v.d. Eisen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen Herman Verheijen, Johanna Baltussen-Peeters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor met volkszang) Mia Houba Uit dankbaarheid Voor Priesterroepingen Wies Janssen Eerste vrijdag van de maand Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Voor het Bruidspaar Van Leendert-Vermeulen Overl. ouders en familie Sikes-Rutten, Theodora Lemmens-Stevens (namens de buurt), Giel Venne kens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Iris v. Dijk, Maike Koch, Susan Janssen, Fieke Basten Zondag 08.30 u. Judith Philipsen, Annet Jeucken, Susan Frederix, Maud Lepsi 10.00 u. Maud Kessels, Linda v.d. Wielen, Els Basten, Loes Kessels Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. 13.30 u. Zaterdag 19.00 u. Meimaand - Mariamaand Een moeder is onvervangbaar; daar ben je mee verbonden tot in het diepst van je wezen. Je moeder heeft je gedragen en gevoed; ze heeft je bij de hand genomen en leren lopen. En ook toen je groter werd verloor ze je toch nooit uit het oog. Een moeder is een kostbaar ge schenk. Ook onze hemelse Moeder Maria houdt ons vast als wij dreigen te struikelen. Zij verliest ons nooit uit haar hart. Maria is geen figuur uit het verleden, zij is blijvend. Zij blijft Moeder. Wij hoeven onze hand maar uit te steken en zij zal ons bij de hand nemen. 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3