Mini-straten-voetbaltoernooi op zondag 29 mei 1994 Een groot aantal voetballiefhebbers hebben zich voor dit toernooi aange meld. De 18 straten-teams zijn verdeeld in 3 poules van 6 teams. De poulewin naars, aangevuld met 1 team dat als 2e is geëindigd, gaan over naar de halve finale. De finale is rond 17.15 uur gepland. Daarna zal de "Toon van Soest Troffee" worden uitgereikt aan het winnende team. Aan de leiders van de betreffende straten is gevraagd om te zorgen voor op berging van de kleding (tent, caravan enz.). Deze kunnen geplaatst worden rond het tennisveld of terzijde van het hoofdveld. De kleedlokalen worden vrijgehouden voor iedereen die zich na afloop wil douchen. Op het hoofdveld zijn 4 veldjes uitgezet en duur van de wedstrijden zijn 15 minuten. Door de jeugd van de V.V. Oostrum wordt tijdens dit toernooi om de "Broe der Huibers Troffee" gevoetbald. Zes teams hebben zich hiervoor opgegeven en zijn in het middagprogramma opgenomen. De eerste wedstrijden voor de jeugd worden gespeeld om 11.40 uur. Voor een 'natje' en een 'droogje' wordt in ruime mate voorzien. Ook aan de jeugd is gedacht want voor hun wordt een luchtkussen opgezet en tevens bestaat de mogelijkheid om met een huifkar een tochtje te maken door de bosrijke omgeving van Oostrum. Dus voor elk wat wils! Mogelijk zijn er nog sportievelingen die nog mee willen doen, dan kan dit door opgave bij de leider van de betreffende straat. Bij voorbaat wensen wij de deelnemers en supporters een sportieve en zeer genoeglijke middag toe. Aanvang wedstrijden mini-stratentoernooi: 12.00 uur Tot zondag 29 mei op het sportpark te Oostrum Poule-indeling Poule A Stationsweg 1 Binnenhof Watermolenstraat v. Broekhuizenstraat 1 Goetzenhof Randenrade 2 Poule B Geysterseweg 1 Stationsweg 2 Kloosterstraat Wanssumseweg Jofferspas Herenpasweg Poule C W. Thienweg v. Broekhuizenstraat 2 Asselberghstraat O. Thienweg Hatendonkstraat Geysterseweg 2 Asselberghstraat Quinn Poels, Henri v. Helmond, Erik v. Leendert, Jacco Camps, Bert de Kleijn, Mart Martens, Rogier Martens, Frank Driessen, Henri Wilmsen. 12

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 12