leek wel alsof de rood-witten de krachten verbruikt hadden in de eerste helft. Lottum leek iets beter en kreeg ook wat kansen doch die had Oostrum ook. Het gevoel niet te mogen verliezen kregen beide ploegen gaandeweg meer. Met de eindstand van 0-0 waren beide ploegen dan ook tevreden. Laatste wedstrijd na-competitie: V.V. Oostrum - H.R.C. a.s. zaterdag om 18.00 uur B5 winst weer de 4e klasserü Veteranen Uitslag zaterdag 21 mei VVO - Liessel 2-2 7rogramma zaterdag 4 juni x/olharding - VVO (Vortum-Mullem) aanv. 16.30 u. vertrek 15.45 u. Met veel tegenslag zoals bij de warming-up 'n blessure bij onze nieuwe keeper, spelers die niet kwamen opdagen enz. startten we de wedstrijd met een speler van de tegenstander en Peter v.d. A. (vast bedankt Peter). Vanaf het beginsignaal leek het erop dat we van het veld gespeeld zouden worden, niets was minder waar, het was Oostrum dat goed opende en via een prach tig afstandsschot van Peter v.d. Burgt op 1-0 kwam. Even later was het weer (u kunt het wel raden) Peter v.d. Burgt met een prachtig afstandsschot in de rechter bovenhoek 2-0. Net voor rust werd het bijna 3-0, weer uit een schot van Peter v.d. Burgt. Verder creëerden een hard werkende Theo v.d Pas en een geblesseerde Leo Basten nog enkele mooie kansen voor de rust. Na de rust kwam Liessel terug op 2-1 en even later op 2-2. Dit was volgens ons en de grensrechter vooraf gegaan aan een handsbal. Jammer, verder hield de verdediging onder leiding van Piet Fleurkens de deur dicht en kwam Liessel er door dan was het de prima keepende Jan de Bruin die het gevaar keerde. De pluim van de week gaat naar Peter v.d. Burgt, niet alleen omdat hij twee keer scoorde, maar ook omdat hij een voorbeeldige wedstrijd voet balde. Tot over twee weken tegen Volharding. Pierre Jeugdvoetbal Programma zaterdag 28 mei Oostrum C1 tournooi Lindenheuvel, vertrek 7.15 uur Uitslag: Oostrum D1 - Egchel D1 0-8 Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. 11

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 11