Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uu De aangeleverde kopij dient vanaf 9 mei weer vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Mgr. Hanssenstraat 12 Valkenkampstraat 20 Senioren Uitslag zaterdag 21 mei Nacompetitie 1H S.V. Lottum 1 - Oostrum 1 0-0 Uitslag zondag 22 mei Melderslo 4 - Oostrum 4 3-4 r Spelers en leiders van het vierde elftal van harte gefeliciteerd met het beha len van het kampioenschap in de derde klasse X. Ook willen wij bij deze de grote groep supporters bedanken die ons vierde elftal heeft aangemoedigd in hun beslissingswedstrijd om het kampioenschap. In verband met het straatvoetbaltournooi zondag 29 mei a.s. is er nog geen definitieve datum en tijdstip voor de beslissende wedstrijd in de nacompetitie eerste klasse H tussen Oostrum 1 en H.R.C. 1. Feest bij V.V.O. Nog maar enkele weken dan is het zover: 11 juni. De dag van de jaarlijkse feestavond bij V.V.O. De aanmeldingen lopen volop binnen maar er zijn ongetwijfeld nog mensen die het aanmeldingsformulier niet ingeleverd hebben. Dat kan nog altijd, bij voorkeur voor 1 juni a.s. Namens de feestcie, Ton de Leeuw van Broekhuizenstr. 34, 5807 AL Oostrum, tel. 1 30 22 "Happy days are here again Verslag: S.V. Lottum - V.V. Oostrum: 0-0 Vanaf het beginsignaal kwam Lottum zwaar onder druk en kon het met moeite overeind blijven. Triest was het dat de Lottum aanvoerder bij een kopduel verkeerd neerkwam en met ernstig enkelletsel vervoerd moest worden naar het ziekenhuis. Het was een harde, maar sportieve wedstrijd waarin Oostrum in de eerste helft op voorsprong had moeten komen. Na rust kwam Oostrum niet meer terug in de wedstrijd zoals dat heet. Het Bestuur V.V. Oostrum 10

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 10