Stichting beheer Slank-Klup Afslanken in groepsverband, 7,50 per week. Inschrijfgeld 22,50 7,50 eerste bijeenkomst. In de maand mei 10,- korting op het inschrijfgeld. Elke week nieuwe menu's, men hoeft niet apart te koken. Ook mannen en tieners zijn welkom. Word ook lid en kom naar 't Stekske, Kruidenlaan 161 Venray, Landweert 's woensdags van 19.00 tot 20.00 uur. Inlichtingen: A. Wijnhoven, tel. 04783 - 21 60. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aan de inwoners van Oostrum. "Vriendjes, maatjes en kameraadjes", het thema van de eerste communie viering van dit jaar. Ook Joyce de Kleijn had die dag feest met de kinderen van groep 4. Alleen voor haar was het niet zo gemakkelijk want Joyce lijdt al meer dan zeven jaar aan een zeldzame vorm van JCA (jeugdreuma). Deze vorm komt voor bij een op de 200.000 kinderen. De reguliere geneeskunde kent tot op heden geen genezende therapie. Met zeer zware medicijnen worden alleen de symptomen onderdrukt. Soms is het middel erger dan de kwaal want deze medicijnen hebben ook bijwerkingen. Ondanks alle medische zorg en revalidatie van de laatste zeven jaren gaat de mobiliteit van Joyce toch steeds verder achteruit, wat voor de buitenwe reld zichtbaar is aan het slecht kunnen lopen. Vandaar dat als redmiddel gegrepen wordt naar de kleuren-therapie waarmee al meerdere mensen, ook uit de regio Venray, goede resultaten bereikt hebben. Dit systeem van kleuren-genezing heeft tot doel het reuma-proces te stoppen door het doden van microben (bacteriologische- en virus-infekties). Tijdens kleuren- behandelingen wordt de kleur die overeenkomt met de frequentie van de microbe waarmee men besmet is, teruggevoerd in het lichaam met behulp van een radio draaggolf. Deze therapie doodt microben vaak sneller dan het lichaam kan verwerken, zodat pas na enige tijd de resultaten zichtbaar zijn. Verder is deze methode geheel vrij van schadelijke effekten en kan het geen lichamelijke gebreken of handicaps herstellen. Voor deze therapie gaan Joyce en haar vader deze zomer vier weken naar Nieuw-Zeeland. Dit is voor Joyce nog de enige mogelijkheid om haar te helpen, ook al is dit financieel een zware last voor haar ouders. Daar willen wij hen bij helpen. We staan zo vaak klaar voor kinderen over de hele we reld. Waarom nu niet voor een kind heel dichtbij. Samen met de Mariabasisschool willen wij een aktie houden voor Joyce; de Oostrumse kinderen voor een van hun "vriendjes, maatjes en kameraadjes". Hierover hoort u nog meer van ons. Wilt u nu al een steentje bijdragen dan kan dat op bankrekening nr. 17.39.04.297 o.v.v. "Help Joyce op weg De initiatiefnemende ouders. 7 •SIANK-KLUP-

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7