Oostrum B1 is kampioen Donderdag 5 mei vertrokken wij gespannen om 18.00 uur naar Horst. We moesten tegen Wittehorst B2 die 2e stonden, 3 punten onder ons. Met hierna nog 1 wedstrijd te spelen was gelijk spel voldoende om kampioen te worden. Om 18.45 uur begon de wedstrijd, langs de lijn stond meer publiek uit Oost rum dan uit Horst. De eerste helft stonden M. Broeren en G. Wijdeven reserve. Na 1 minuut spelen gaf R. Emonts de bal voor op F. Laurensse, maar die werd in de netten geduwd, de scheidsrechter floot daar niet voor. We hadden nog enkele kansen maar die gingen er niet in. Rond de 35ste minuut werd de bal voorgelegd en R. Emonts scoorde 0 -1 Met die stand gingen wij de rust in. Na een paar tips van G.v. Stappershoef en J. Custers begonnen wij aan de tweede helft. F. Laurensse werd gewisseld voor M. Broeren en G. Wijdeven bleef er nog even langs. Meteen na de aftrap was er een kans maar die werd 1 niet benut. Vroeg in de tweede helft was er een corner voor Oostrum die door R. Willems werd benut (0 - 2). Niet lang daarna kwam G. Wijdeven erin voor R. Emonts. Even later werd het 0 - 3 door een solo van R. de Kleijn. Toen de wedstrijd werd afgefloten kregen we allemaal een roos en champagne, ledereen die er was, bedankt voor de steun. Groeten, "de mannen van de B1" Zaterdag volgt de laatste competitiewedstrijd van deze kampioenen thuis tegen Blerick B-3. Zullen Roy, Roy en Robert of de anderen weer fraai scoren? Jongens (en publiek) bedankt en proficiat! 15

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 14