Racketwisselen jeugdleden. Hallo jongelui. We hebben de laatste tijd gemerkt dat voor verschillende jeugdleden de woensdagmiddag niet bijzonder geschikt is voor het racket wisselen. Dit omdat sommige naar de muziekschool moeten. Verder wordt er op woensdagmiddag ook de jeugddorpen competitie gespeeld. De jeugdcommissie heeft daarom besloten om het racketwisselen voor de jeugdleden te verplaatsen naar de maandagmiddag van 16.00 uur tot 17.30 uur. We hopen dan ook dat hierdoor meer jeugdleden in de gelegenheid zijn om deel te nemen aan het racketwisselen. Wanneer de belangstelling voor deze aktiviteit te gering is dan moeten we overwegen om te stoppen met het racketwisselen voor de jeugd. Deze aktiviteit is gepland tot en met 13 juni. Op zondag 26 juni is het introducé jeugdtoernooi gepland. Je mag dan een vriend of vriendin mee uitnodigen. Deze behoeven geen lid te zijn. We maken er een gezellige dag van. De aanvang is gepland om 10.00 uur en zal om 16.00 uur eindigen. Voor een gepast tussendoortje zal worden gezorgd. Dus noteer zondag 26 juni alvast in je agenda. Verdere mededelingen over dit toernooi volgen te zijner tijd. In verband met het racketwisselen voor de jeugd zijn de banen op maandag van 16.00 tot 17.30 uur gereserveerd. Alleen op tweede pinksterdag is er geen racketwisselen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5E OOSTRUMS VOLLEYBAL FESTIVAL De eerste aanmeldingen zijn al binnen, op weg naar 30 teams, 'n Vraag die regelmatig gesteld is wat is de minimum leeftijd om mee te kunnen doen. Die leefijd is 16 jaar.Voor het randgebeuren staan de volgende aktivu teiten al vast.Dit jaar organiseert A.D.O.R. 'n ballonnenwedstrijd, er is de jaarlijkse kindermarkt en de mogelijkheid om de kinderen te laten smincken. Opgave voor het tournooi via onderstaande strook, uiterlijke inschrijfdatum is 1 juli. Naam team Naam teamleider Adres Tel. Inschrijfgeld is wel/niet overgemaakt op Banknummer 14.00.94.229 10 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 10