Het is goed voor ons naar Maria te luisteren omdat zij als moeder van Jezus Christus de boodschap van de Verlosser zo goed verstaan heeft, dat zij de eerste der gelovigen is gewor den en met ons meegaat op de weg door het leven met haar voorbeeld en haar voorspraak. En wat is het fijn wanneer in onze nabijheid een plaats is waar Maria al eeuwen op bijzondere wijze aanwezig is en luistert naar ons die met hun vreugde, zorgen en verdriet bij haar komen bidden O.L. Vrouw "Behoudenis der Kranken". Bid gij voor ons, verstrek ons gebed met Uw gebed. Uw geliefde Zoon kan U toch niets weigeren. -o-o-o o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda Aostrumse Zangkompeneej, optreden Meterik Dorpsraad Werkcomité Fietstocht Vriendschap door samenwerking, vertrek 18.00 uur Mariaprocessie, Harmonie Wandeling/oriëntatietocht, OVB Aostrumse Zangkompeneej, Mariahof Oostrum mei V.V.O. kamp F- en E-jeugd Aostrumse Zangkompeneej, Korenfestival Blerick Stratentournooi V.V. Oostrum Familie-tournooi Korfbalvereniging Uitstapje Ador Toneelvereniging feestavond Feestavond V.V. Oostrum Sacramentsprocessie, Harmonie Intocht Jeugdvierdaagse, Harmonie Dorpsraad Werkcomité Peeltournooi, tamboerkorps Harmonie Rollebol Ador Peeltournooi, orkest Harmonie Groep 3 t/m 5 Klein Zwitserland, Aide Beek Laatste repetitie voor vakantie, Harmonie Fietstocht LVB Zomertennistournooi jeugd, kerkdorpen 07 mei 10 mei 14 mei 15 mei 17 mei 18 mei 27/28/29 28 mei 29 mei 29 mei 04 juni 04 juni 11 juni 12 juni 12 juni 14 juni 18 juni 18 juni 19 juni 25 juni 27 juni 28 juni 03 juli

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4