Leunen 5 - Oostrum 5:3-3 (1-0) In deze sportieve wedstrijd was de hoofdrol voor de man in het zwart. Niet dat beide partijen niks lieten zien, maar de beslissingen waren zeer omstre den. In de eerste helft was Oostrum veel beter. Aanval na aanval rolde rich ting Leunen-doel. Het was dan ook een zware klap toen Leunen wel doel trof na wat minder verdedigingswerk, 1-0. Oostrum nam de draad weer op en voetbalde weer goed verder. Oostrum leek net voor rust gelijk te komen. R. Versieyen zette C. van Well voor de doelman en de goede lob leek over de streep te gaan. R. Versieyen nam geen risico en knalde de bal over de lijn. Het doelpunt werd afgekeurd vanwege buitenspel. Direkt na rust kwam Oostrum dan toch gelijk. Na een mooie aanval over enkele schijven scoorde R. Bonte zijn zoveelste treffer. Meteen daarna scoorde Leunen uit een ver meende buitenspel-positie wel en het doelpunt werd goedgekeurd, 2-1 Oostrum waagde meer en meer. M. Linders passte en R. Bonte schudde letterlijk alle tegenstanders van zich af, 2-2. Oostrum speelde door. M. Lin ders mocht in 2 pogingen voorzetten en wederom speerpunt van Oostrum 5, R. Bonte tikte binnen, 2-3. Leunen startte een wanhoopsoffensief dat ook nog een doelpunt opleverde na minder verdedigingswerk van de verdediging en het middenveld, 3-3. Een punt te weinig voor Oostrum 5 dat wederom goed speelde. ww^v Broeder Newin Veteranen VVO Uitslagen zaterdag 30 april Excellent - VVO 4-2 Programma zaterdag 7 mei VVO - Wanssum aanv. 16.30 uur bijeenk. 16.00 uur Ondanks onze personele problemen begon Oostrum zeer goed met in het eerste kwartier 4 doelrijpe kansen. We misten echter het fortuin om 'n doelpunt te maken. Excellent deed dit beter en uit een van de weinige tegenstoten scoorde het 1-0. Even later werd Peter v.d. Burgt in het vijandelijk strafschopgebied neergelegd. De scheidsrechter wees resoluut naar de stip. De anders zo trefzekere Leo Basten miste via de keeper en paal deze kans. Na de ranja (vanwege Koninginnedag) kwam Oostrum weer zeer aanvallend terug op 1-1 door een doelpunt van de goed spelende Jep Verstegen. Kort hierna scoorde Excellent 2-1VVO kwam via een overtreding in het strafschopgebied tegen Jep met een penalty genomen door Sjef van Rooy weer op gelijke hoogte, 2-2. Excellent ging door en scoorde 3-2 terwijl het eruit zag dat VVO deze wedstrijd zou winnen, dit aan de hand van de kansen die we hadden. Ik denk dat bijna elke VVO-speler een kans heeft gehad. Tegen het einde van de wedstrijd scoorde Excellent nog eenmaal uit een verdedigingsfout van onze keeper die een terugspeelbal lullig aan de tegenstander verspeelde, 4-2. Met 0 punten en een kater gingen we mopperend huiswaarts. Marcel en Edwin bedankt. Tot volgende week tegen Wanssum. Pierre 12

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 12