Twee mensen zielsgelukkig met elkaar, een eigen nieuw gezellig huis in een rustig dorpje. Dat alles was voor hen al heel veel, maar zij verlangden nog meer, en heel begrijpelijk: als twee getrouwde mensen zielsveel van elkaar houden, dan verlangen zij ook naar een kind, als vrucht en bekroning van hun wederzijdse liefde. En ook deze weelde, deze grote rijkdom heeft God hun van harte gegund. Heerlijk voor 'n kind als er naar verlangd werd, als het bijzonder welkom was. Want alleen in de veilige geborgenheid van een vader en moeder bij wie je welkom was, die van je houden, kun je een gelukkig mens worden. Ria en Henk, van harte proficiat met de vervulling van jullie heerlijke droomwens, met de geboorte van jullie zoon "Wouter", maak iets mooi's van het leven van Wouter, straal Gods liefde uit voor hem. Moge Wouter een grote vreugde voor jullie blijven en met je allen een heerlijke toekomst tegemoet gaan. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Open Dag Maria Basisschool Oostrum Op dinsdag 3 mei a.s. houdt de Maria basisschool haar tweejaarlijkse Open Dag. Ouders, opa's en oma's, familieleden, kennissen en oud-leerlingen worden uitgenodigd om een kijkje in de "keuken" te komen nemen. Ook deze Open Dag zal, traditiegetrouw, in het teken staan van een Derde Wereld project, waaraan de afgelopen dagen in de groepen veel aandacht is besteed. Het thema van deze Open Dag is "Straatkinderen in Rio de Janeiro".]De Open Dag wordt 's middags ingeluid met een sponsorloop bij de Watermolen. Aansluitend wordt door kinderen en ouders een grote variëteit aan activiteiten gepresenteerd. Zo geven de Wereldwinkel en Amnesty International acte de presence, verkopen kinderen zelfgemaakte werkstukjes, laten kinderen zien hoe de zwerfkinderen aan de kost moeten zien te komen, worden "tropische" drank- 4 jes, hapjes en Max Havelaar koffie verkocht, is er een loterij en prijsvraag met mooie prijzen, worden Zuidamerikaanse kinderspelen gedemonstreerd, is er een fototentoonstelling, videopresentatie, muurkrant en straattoneel. Uiteraard ontbreken het luchtkussen springen, ponykar rijden en het schmin ken natuurlijk niet. Kortom, voldoende redenen om eens te komen kijken. De opbrengst van deze middag gaat in zijn geheel naar de Stichting St. Martinus, die hiervan naaimachines aan zou willen schaffen waarmee deze kinderen geleerd wordt zelf de kost te verdienen in een eigen kleding- fabriekje. I.v.m. deze Open Dag zal de Watermolenstraat tussen de Gildestraat en de Randenrade voor alle verkeer gesloten zijn van 15.00 u. tot 19.00 u. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 6