Meimaand - Mariamaand! Gedurende de meimaand zullen we iedere dag na de H. Mis van 9.00 uur het Rozenkransgebed bidden. Alleen op de woensdagen wordt het Rozenkransgebed gebeden onder het lof, afwisselend met Marialiederen, om 19.00 uur. Maria, zo hoorden we telkens weer bij iedere verschijning van haar, vindt het Rozenkransgebed een bijzonder belangrijk gebed. Zij smeekt er als het ware om, dit gebed te blijven bidden. En als zij zelf er om vraagt, als het een boodschap uit de hemel is, moet het wel belangrijk zijn. Mogen we in de meimaand op vele Maria-vereerders rekenen, ook in de dagelijkse H. Mis en op woensdag onder het lof? We hebben allen haar hulp nodig. In onze gejaagde tijd is het een weldaad bij Maria uit te rusten en ons denken en evoel in liederen en gebeden uit te drukken. Zij leidt ons verder naar haar oon en helpt ons Hem trouw te zijn. Meimaand Mariamaand Nogal wat mensen leken in de afgelopen jaren haar wat vergeten. Maria vergeet ons niet. Laten wij dan in de meimaand weer tot haar gaan in Oostrum om samen met haar te bidden, om te voorkomen dat ons geloof verdort, om met haar de moed te vinden om echt uit te komen voor ons geloof in Christus. O.L.Vrouw "Behoudenis der kranken." Weer vreugdevol nieuws voor de parochie - Nieuw leven - een kind - een grote weelde, een heerlijke rijkdom! Dagelijks worden er kinderen geboren, toch is het iedere keer weer een wonderbaar gebeurenhet maakt je stilnieuw leveneen kind ons kind! En dan slaat de stilte over in grote vreugde en dankbaarheid. Zoiets moet er omgegaan zijn bij Ria en Henk Hellegers-Sonnemans van Randenrade 49, toen zij 19 april hun eerste kind, een zoon, Wouter, blij en dankbaar in hun handen mochten verwelkomen. 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5