RKDSO die opnieuw een speler vrij voor Ludo Gommans bracht en het werd 3-1. Oostrum bleef aanvallen en kreeg nog enkele fraaie mogelijkheden. Er werd echter niet meer gescoord. Al met al een wat geflatteerde nederlaag. Oostrum moet echter een hele wedstrijd spelen zoals vandaag de 2e helft. Oostrum 5 - Venray 13 3 - 2 (2 -1) Venray was het slachtoffer van het goede spel dat Oostrum 5 de laatste weken op de grasmat legt. In deze derby was Oostrum iets feller dan de Venrayse opponent. In de beginfase waren de bedoelingen duidelijk. Venray wilde rustig beginnen maar werd behoorlijk opgejaagd. Een goede aanval over rechts werd in de 21e minuut doeltreffend afgerond door de goaltjesdief R. Bonte, 1 - 0. Venray schrok wakker en begon meer te voetballen. Oost rum liet op dat moment het initiatief lopen. Net op het moment dat Venray sterker leek te worden scoorde Oostrum. R. Bonte liet zijn directe tegenstan der weer zijn rug zien en legde de bal bij de eerste paal neer. M. Derks rondde mooi af, 2 - 0. Oostrum nam gas terug en meteen sloeg Venray terug, 2 -1 op slag van rust. Direct na de hervatting scoorde Venray meteen de gelijkmaker, 2 - 2. Nu was het slag op slag Venray. Venray was technisch iets beter, maar werd ruim geklopt op inzet en slagvaardigheid. Na over en weer kansen te hebben gehad was het toch Oostrum dat in de 83e minuut er ook een benutte. Een hoge bal werd door R. Bonte goed verlengd en M. Derks bleef ijskoud, 3 - 2. In de resterende 7 minuten gebeurde niks meer en na het laatste fluitsignaal van de goed leidende S. Arts werden terecht de armen uit Oostrum in de lucht geheven. Rest mij nog de Venray-speler die in een vervelende botsing met zijn eigen doelman zijn knieschijf brak, beter schap te wensen. Broeder Newin. Veteranen VVO Uitslag zaterdag 23 april VVO - Panningen 2 - 7 Programma zaterdag 30 april VVO - Excellent Oploo aanvang 16.30 u. bijeenkomst 16.00 u. VVO - Panningen 2 -7. Wat moet ik hier nog over schrijven? Panningen, 3 klassen beter dan wij. Leo Basten redde de eer met 2 mooie goals uit afstandsschoten. Hopelijk gaat de d.i.p., die we door maken, snel voorbij. Marcel en Luc bedankt. Volgende week Excellent Oploo thuis. Weer 'n moeilijke tegenstander. Tot dan. Pierre. 14

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 14