zondag met iets meer rust, overleg en overtuiging spelen dan komen de pun ten ook weer. Veteranen Uitslag zaterdag 9 april Panningen - VVO 1 -1 Programma zaterdag 16 april VVO - Melderslo aanvang: 16.30 u. bijeenk.: 16.00 u. Heden zijn we te gast geweest bij Panningen. Als u niet weet waar dit ligt, in 't hoge noorden, althans zo leek het. Vanaf het begin signaal werden we ge trakteerd op zware sneeuw, onweer en hagel. Op 'n spekglad veld probeer den we toch te voetballen, wat echter Panningen beter lukte. In de zware sneeuwstorm kon onze invalkeeper en Leo Basten niet voorkomen dat Pan ningen op 1-0 voorsprong kwam. De veerkracht van VVO was goed, we trok ken gelijk weer te aanvalwaar Geert Willems de bal van Theo v.d. Pas kreeg de bal voortrok en via 'n tegenstander, keeper en paal 1-1 maakte. Panningen kwam mog eenmaal gevaarlijk voor ons doel maar Ronnie Reijn- ders redde schitterend, gelijk hierna staakte de scheidsrechter de wedstrijd en verkleumd gingen we huiswaarts. Paul en Ronnie bedankt voor de hulp. Tot volgende week thuis tegen het geboortedorp van Th. v.d. P. tot dan. Pierre P.S. Geen pluim van de week want niemand voetbalde boven z'n nivo. Feest bij V.V.O. Alweer enige weken geleden heeft u in dit medium het eerste bericht kunnen lezen omtrent de jaarlijkse feestavond van V.V.O. op zaterdag 11 juni a.s. (staat dit al in uw agenda?) De feestcie heeft ondertussen door gewerkt en het een en ander is klaar om er weer een grandioos feest van te maken. De aankleding van de kantine, de muziek, het eten en drinken is allemaal in de stijl van Amerika in de jaren '50. Happy Days are here again Evenals vorig jaar zal voor de best geklede personen weer een klein prijsje beschikbaar zijn. Om enig inzicht te hebben op hoeveel mensen we kunnen rekenen voor deze avond zullen, net als vorig jaar, de elftalleiders voor het elftal een opgave-formulier krijgen met het verzoek dit in te vullen en zullen ondersteunende leden en sponsors een uitnodiging en opgave-formulier thuis bezorgd krijgen met het verzoek dit in te vullen en in te leveren bij ondergetekende. Let's Rock and Roll op zaterdag 11 juni vanaf 20.00 uur op Sportpark de Spar. Namens de feestcie Fam. de Leeuw v. Broekuizenstraat 34, tel. 13022 14

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 14