Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum Parochie-vergadering Zoals al eerder werd aangekondigd wordt heden, donderdag 7 april, in het gemeenschapshuis om 20.30 uur de jaarlijkse parochie-vergadering gehou den. In deze vergadering wordt door het kerkbestuur en door het bestuur van de stichting gemeenschapshuis verslag gedaan over het boekjaar 1993 en wordt bovendien informatie en toelichting verstrekt m.b.t. diverse lopende zaken. Bovendien wordt tijdens deze vergadering een video-film vertoond, gemaakt in 1993 door H. Pluk. Deze film laat o.a. beelden zien van de Maria-proces- sie en de Sacramentsprocessie van 1993. Kerkbestuur en het bestuur van de stichting gemeenschapshuis nodigen u van harte uit bij deze vergadering aanwezig te zijn. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Wie heeft mijn rugzak met gymspullen gevonden? Inhoud: wit shirt, blauwe schoenen, blauw-groene broek, handdoek met olifant. Graag terug te bezorgen: Nicky Claessens Binnenhof 1, 5807 BV Oostrum Tel.nr. 04780 - 1 08 39 Rommelmarkt in het parochiehuis Oostrum De Harmonie organiseert op 10 april a.s. voor de 4e keer een rommelmarkt in het parochiehuis van Oostrum. De opbrengst is bedoeld voor het aan schaffen van nieuwe muziekinstrumenten. De markt begint op zondag (10-4-1994) om 11.00 uur precies. Er kan gerom meld worden in een ruime sortering van alles en nog wat. De wat waardevol lere zaken worden per opbod verkocht. Deze verkoop start om 11.30 uur. Er zijn ook bierpullen en drinkbekers, met het nieuwe embleem van de Har monie als opdruk, te koop. De rommelmarkt wordt om ongeveer 14.00 uur afgesloten. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4