Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum Jeu Arts, Leo Op 't Veld, Uit dankbaarheid bij gelegen heid van een 25-jarig huwelijk, overl. ouders van Huet- Bongers en ouders Jose Manders-Vullings (Gem. Koor) Overl. ouders Jans-Verheggen Lei en Ger Janssen, jaardienst Wim Kessels, Piet van Hout, Gest. jaardienst Gerardus Camps en Jacoba en Rosalia Hillen (Gem. Koor) Tot bijzondere intentie T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum voor 'n moederlijke be scherming Piet Peeters namens de bewoners Gilde-Watermolen straat Uit dankbaarhheid aan Maria, heil van de zieken, tot bijzondere intntie Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen Gest. jaardienst Theodorus Claessens en Hendrina Fleurkens, overl. ouders Graat-Verhaag, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Ber van Dijk, Marion Vermeulen, Toon Thielen, Martien Vermeulen, Fien Broeren-Kersten (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Erik Schuurmans, Ralph Kessels, Maurice van Mill, Martijn Kempen Zondag 08.30 u. Emil Moure, Wim Clephas, Frank Frederix, Ril Op de Kamp 10.00 u. Judith Philipsen, Annet Jeucken, Lieke Ten Brummel- huis, Els Basten Dankbetuiging Onze hartelijke dank voor het medeleven dat wij mochten ontvangen bij het plotseling heengaan van mijn man, onze vader en opa Jo Peeters-Verstegen Kinderen en kleinkinderen 9 -17 april Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. v\/oensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3