Aan alle parochianen van Oostrum Parochievergadering Op donderdag 7 april a.s. zal in het Gemeenschapshuis om 20.30 uur de jaarlijkse Parochie-vergadering gehouden worden. 'n deze vergadering zal door het Kerkbestuur en door het bestuur van de fnnoT9 GemeenschaPshuis verslag worden gedaan over het boekjaar 1993.Tevens wordt informatie gegeven over lopende ontwikkelingen en za ken, zowel ten aanzien van de Parochie alsook ten aanzien van het gemeen schapshuis. En natuurlijk bestaat de gelegenheid voor het stellen van vragen. Bovendien wordt tijdens deze deze vergadering een video-film vertoond die gemaakt is door H. Pluk. Deze film is opgenomen en samengesteld in 1993 Naast beelden van een aantal karakteristieke plaatsen in ons dorp laat de film vooral ook beelden zien van de maria-processie en de sacramentspro cessie zoals die in 1993 zijn gehouden. De film duurt ongeveer 35 minuten. Het financiële verslag van de Parochie is in deze uitgave afgedrukt, dat van de Stichting Gemeenschapshuis is ter vergadering aanwezig. Nadrukkelijk wordt vermeld dat deze verslagen uitsluitend zijn bedoeld ter informatie van de Oostrumse gemeenschap en niet mogen worden overgenomen voor pu- blikatie elders, in welke vorm dan ook. Bij deze nodigt Kerkbestuur en bestuur van de Stichting Gemeenschapshuis u uit voor deze Parochie-vergadering op donderdag 7 april a.s. om 20 30 uur in het gemeenschapshuis. Uw aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld. Het Kerkbestuur van de Parochie Oostrum De Stichting Gemeenschapshuis Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Nationaal Reumafonds De kollekte voor het Reumafonds heeft 1161,29 opgebracht. Onze hartelijke dank hiervoor, vooral de dames kollektanten van de L V B -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Wij voeren aktie om te kunnen korfballen Helpt U ons mee! Door het kopen van een bosje bloemen steunt u ons financieel!!! Bloemenaktie 1 april 1994 rond 17.30 uur. Korfbalvereniging Oostrum. 6

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 6