Zaterdag 19.00 u. Leo Op 't Veld, Uit dankbaarheid bij een 25-jarig huwelijk, overl. ouders van Huet-Bongers, ouders, Jose Manders-Vullings, (Gem. Koor) Misdienaarsbeurten: Vrijdag Goede Vrijdag 14.30 u. Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg 15.00 u. Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg 19.00 u. Niels Cox, Richard Duin, Rogier Peeters Paaszaterdag 19.00 u. Maike Koek, Fieke Basten, Marjolijn Moraal, Linda v.d. Wielen Paaszondag 08.30 u. Paul van Haren, Noud v.d. Mortel, Richard Duin, Marco Janssen 10.00 u. Linda Camps, Loes Kessels, Iris van Dijk, Lieke ten Brummelhuis Paasmaandag 08.30 u. Erik Schuurmans, Martijn Kempen, Maurice van Mill, Ralph Kessels 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Janssen, Susan Frederix, Maud Lepsi Opbrengst Vastenaktie De opbrengst van de Vastenaktie, bestemd voor Zuster Truus Lemmens, heeft opgebracht het heel mooie bedrag van 2.800,-. Heel hartelijk dank, ook zeker namens Truus Lemmens, voor Uw gulle bijdrage. Ook heel harte lijk dank aan onze carnavalsvereniging voor hun inzet en verdienstelijk werk. Ziekencommunie Wanneer er zieken of gehandicapten zijn die met Pasen graag thuis de H. Communie zouden willen ontvangen, laat het dan even weten op de pasto rie, tel. 8 12 54. Goede Vrijdag We denken aan de laatste dag van Jezus van Nazareth, Zijn verlossend lij den en sterven. Vrijwillig heeft Hij zijn handen op het kruis uitgestrekt om de mensen tot één volk te brengen. Hij werd daartoe niet gedwongen. Hij heeft zijn armen uitgestrekt zoals moeders de armen uitstrekken als zij hun kindje zien lopen met onbeholpen pasjes. Maar zij kunnen hun armen ook uitstrek ken als de grotere kinderen langs omwegen soms weer thuiskomen. Dat is het werk van de liefde. Zo heeft Jezus zijn vastgenagelde armen uitgebreid omdat Hij ons in zijn on uitsprekelijke liefde wil samenbrengen. Jezus breidt zijn armen uit naar allen die lijden, die eenzaam zijn en treuren. Hij wil hen allen in zijn liefde dragen; "komt allen tot Mij, die belast en beladen zijt en Ik zal u verkwikken". Met ons lijden en met onze zorgen gaan wij nu naar Jezus. Wij willen zijn kruis ver eren en uit de overweging van zijn liefde nieuwe kracht putten om ons lijden te verenigen met Zijn lijden. Laten we ons dan opvangen in Zijn armen, zodat 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4