is een goede generale repetitie en tevens voor de jeugd een gelegenheid om de plankenkoorts wat weg te nemen. Aan dit treffen wordt deelgenomen door diverse muzikanten, leerlingen, het leerlingenorkest en de Eikenhofkapel. De pianobegeleiding wordt verzorgd door Von Reijnders. U bent van harte welkom op 2e Paasdag om 11.00 uur in het gemeen schapshuis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 1 -10 april Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Goede Vrijdag - Herdenking van de dood van Jezus 14.30 u. Lijdensverhaal en Kruishulde door de kinderen van de basisschool (kinderkoor) 15.00 u. Kruisweg 19.00 u. Goede vrijdagdienst (Gem. Koor) Paaszaterdag 19.00 u. Paasgezinsmis Harrie Claessens, Erna van Rattingen-Soulimans, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Theodora van Arsen-Loonen, Piet Peeters, Fien Broeren-Kersten, Martien Vermeulen, Toon Thielen, Hendrik en Jo Jeucken en overl. familie, overl. ouders Broekmans-Bovee, (Koor Harmony) Eerste Paasdag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, overl. ouders Pelzer- Janssen 10.00 u. Overl. ouders Linders-Hendriks, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Antoon Janssen, overl. ouders Loonen- van Rens en deken Loonen, gest. jaardienst Jacob Vermeulen en Wilhelmina Verhaag, Piet Custers, Jan Jan Kessels en overl. familie (Gem. Koor) Tweede Paasdag 08.30 u. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Piet Fleurkens (Herenkoor) Ber van Dijk Piet Peeters (namens de bewoners van Gilde-Water molenstraat), Voor Priesterroepingen Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Ter ere van het Heilig-Hart 10.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3