Tennislessen Bij voldoende deelname (minimaal vier personen) is het mogelijk om ook dit jaar weer tennisles te nemen. De lessen worden gegeven op tennisbanen van T.C. Oostrum. De aanvang van de lessen zijn gepland op medio april, in principe op zaterdagmorgen. Deze lessen worden gegeven door Don Mulders uit Leunen. Don Mulders is CIOS student tweede jaars met als specialisatie tennis. Don Mulders geeft de lessen onder de eindverantwoording van dhr. Gerard Bastiaans die voorheen de lessen in Oostrum verzorgden. ft In principe wordt uitgegaan van 12 lessen van een uur. De prijs voor deze 12 lessen bedraagt 127,50 per persoon. Het lesgeld moet betaald worden bij aanvang van de eerste les. Jeugdleden die voor de eerste keer les nemen, ontvangen 20,-- reductie van de tennisvereniging. Men moet uiteraard wel lid zijn van T.C. Tennisvereniging Oostrum. Vindt men 12 lessen te veel of een uur te lang dan is het mogelijk om voor de aanvang, dus bij opgaven dit in overleg te wij-zigen b.v. 10 lessen i.p.v. 12 lessen of 45 minuten i.p.v. 1 uur. De prijs wordt naar evenredigheid aangepast. Eventuele wijziging kan niet individueel maar dan per groep. Opgave uiterlijk 5 april via onderstaand strookje bij: Gerard Bastiaans, Lelie 11, 5803 JK Venray, tel. 8 53 26. Naam Adres f Postcode en woonplaats Telefoon Ja, ik geef mij op voor tennisles c.q. training o.l.v. Don Mulders. Ik kies in principe voor 12 weken training c.q. les a 1 uur per week voor een totaal bedrag van 127,50. 14 hierlangs afknippen TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 14