O. J.C. I DU na Iduna Nieuws Na een paar weken dicht te zijn geweest door omstandigheden, was het dan afgelopen vrijdag weer zover. O.J.C. Iduna opende haar deuren weer voor de jeugd en de jongeren. Op deze druk bezochte avond, ongeveer 50 man, werd gezellig gepraat, ge lachen, een pilsje gedronken of iets fris, en naar de uitstekende muziek van Ron en Robin geluisterd. Al met al was het een gezellige avond, wij hopen dit in de toekomst nog veel vaker te kunnen bereiken. Maar genoeg over afgelopen vrijdag, komende vrijdag is er een tapvergade- ring voor alle vrijwilligers. Deze tapvergadering begint om 21.00 uur. Wij ho- «>en dat jullie allemaal komen en er nog een gezellige avond van maken. Zaterdag is de soos om 20.00 uur open en zondag om ongeveer 15.00 uur. Vrijdag 8 april organiseert de soos een spijkerwedstrijd, opgave-formulieren hangen boven in de soos. Opgeven kost niks dus doe gezellig mee. Lijkt het je ook leuk om een keer gezellig te tappen of muziek te draaien kom dan naar de soos en laat het aan het bestuur weten. Tot ziens. Mevr. Iduna -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- gemeente In de periode van 5 april tot 16 april a.s. zullen aan de Oirloseweg onder- houdsmaatregelen worden uitgevoerd. De werkzaamheden zullen in hoofd zaak bestaan uit overlaging van het asfalt, het aanbrengen van grasbeton- stenen en het afwerken van de wegbermen. Afhankelijk van de weersomstandigheden worden de asfaltwerkzaamheden op maandag 11 april uitgevoerd. De weg zal hiervoor een dag worden afge sloten. Voor zover dat noodzakelijk is blijft voor aanwonenden en bestem mingsverkeer natuurlijk de mogelijkheid bestaan de panden te bereiken. De aanwonenden worden overigens afzonderlijk geïnformeerd. Voor nadere informatie kan desgewenst kontakt worden opgenomen met de heer P. Schoenmakers van de afdeling Openbare Werken op het gemeente huis, via het doorkiesnummer 2 34 01 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Collecteweek 1994 Nationaal Fonds Kinderhulp Dit jaar wordt in de week van 10 tot en met 16 april de 34e collecte van het Nationaal Fonds Kinderhulp gehouden. Jeugdleden van de voetbalclub zul len op pad gaan om zoveel mogelijk geld in te zamelen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Onderhoud Wegen ven ray 13 PRESE"Teert

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 13