limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Woensdag 16 maart, 19.00 uur bedevaart Smakt. '~11" De H. Mis is samen met de dames van de OVB. Hierna gaan we naar het Pelgrimshuis voor een quiz. De dames die geen vervoer hebben kunnen dit doorgeven aan B. Direks, tel. 8 10 96. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Betreft de gezinswandeloriëntatietocht van de Aide Beek. Omdat 19 maart a.s. het Vormsel in de kerk plaatsvindt, zal onze gezinswandeloriëntatietocht van 19 maart naar 26 maart a.s. verzet worden. Dit was in onze jaarplanning niet te voorzien. U krijgt allen de inschrijfformulieren voor de tocht nog thuisbezorgd. Een prettige avondtocht. Het bestuur van de Aide Beek. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zin in een nieuwe en zinvolle uitdaging! Nieuw Spraeland, centrum voor zwak zinnigenzorg is een dynamische organisatie. Voor een groot aantal be woners in de leefgemeenschap streven we een normale woonfunctie na, raarin allerlei zinvolle activiteiten kunnen plaatsvinden. Eén van die nieuwe tiviteiten is 't opstarten van regelmatig zelf gaan koken. Tot nu toe werd vooral gebruik gemaakt van aangeleverde kant en klaar maaltijden. We zijn er echter van overtuigd dat 't zelf koken voor bewoners een nieuwe uitdaging is. Samen boodschappen doen en daarna fijn kokkerellen. We willen deze activiteit een tweetal keren per maand gaan opzetten! We zijn nu op zoek naar een aantal vrijwilligers welke ons 1 a 2 maal per maand willen helpen bij deze nieuwe activiteit. Bent u zo iemand die ons bij dit initiatief wilt ondersteunen. Neem voor eventuele inlichtingen contact op met René van Lieshout, tel. 04780 - 2 79 26 (Nieuw Spraeland) of 04780 - 8 71 48 (privé), -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5 nieuw, spraeland

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5