Voor een Rommelmarkt kun je natuurlijk van alles gebruiken. Met dingen die normaal bij de vuilnis gezet worden kunnen we echter niets doen. Het kost ons zelfs geld (stortingskosten) om ze weer kwijt te raken. Indien er mensen zijn die nu reeds spullen kwijt willen dan kan dat. U kunt ze bij Ser Kessels, Stationsweg 195, afgeven of een van de onderstaande telefoonnummers bellen. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de "Rommelmarktcommissie": M. Knelissen tel.: 8 51 42 V. Vermeulen tel.: 1 08 52 K. Op den Kamp tel.: 8 13 10 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum -.12 - 20 maart. "^Zaterdag 19.00 u. Jaardienst Wies Janssen, Ide Min en dochter Maria, Harrie en Piet Hermans, Sjang Joosten, overl. familie Madou-v.d. Eisen, overl. ouders Broekmans-Bovee, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. ouders Jans-Verheggen. Jaardienst Piet Litjens, overl. ouders Pouwels-Tijssen, gest. jaardienst Gerardus Camps-Jacoba en Rosalia Hille, gest. jaardienst Jacob v.d. Voort en echtgenote, gest. jaardienst Theodoor Camps en echtgenote, gest. jaardienst Frans Muyres en Maria Dupont, gest. jaar dienst overl. familie Raedts-Verhees, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Gem. koor) Gest. jaardienst Jan Zegers en Johanna Camps. Gest. jaardienst overl. familie Hendriks. Tot bijzondere intentie en uit dankbaarheid. Uit dankbaarheid aan Maria heil v.d. zieken. Voor 'n bijzondere gunst. Overl. familie Litjens-Verhaag en uit dankbaarheid. Toedienen van het Sacrament van het Vormsel voor de Voormelingen (kinderkoor). Zondag 08.30 u 10.00 u T Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag Zondag 10.00 u. Lieke ten Brummelhuis, Loes Kessels, Maud Kessels, Annet Jeucken. 08.30 u. Marco Janssen, Roel van Haeren, Rik Op den Camp, Frank Frederix. 10.00 u. Linda v.d. Wielen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi. 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3