-1. T.O.P. was verslagen en was rijp voor een grotere nederlaag. Diverse kansen bleven onbenut maar weer na een steekballetje van Sjek Wilmsen kon Quinn Poels door en liet de keeper kansloos. Dit was in de 75e minuut 3 -1. Dat werd uiteindelijk de eindstand. Een verdiende overwinning. Als de inzet van de ploeg zo is als vandaag wacht Lottum dat zondag bij ons op bezoek komt een zware wedstrijd. Griendtsveen 3 - Oostrum 5 0-0. Op een slecht bespeelbaar veld kwam Oostrum beter uit de voeten dan de tegenstander. Met goed voetbal werden enkele goede kansen uitgespeeld, maar Oostrum mistte een gemakkelijk scorende spits. Ook de afstand schoten waren van niet al te hoge kwaliteit. Ook Griendtsveen probeerde aanvallend te voetballen en zo ontstond er een gelijkopgaande strijd. Na een matige 1e helft werd er in de 2e helft met meer risico's gevoetbald. Griendtsveen drong steeds meer aan en kreeg enkele goede kansen. R. Oudenhoven hield zijn doel goed schoon of het vizier stond hoog afgesteld. Zo kwam het dat de beginstand gehandhaafd werd en beide ploegen er een punt bij verdienden. Door deze 0 - 0 stand mocht doelman R. Oudenhoven zijn premie van begin september 1993 eindelijk innen. Of er nog een zege in 1994 komt? Misschien kan de methode van IVO de motivatie en vechtlust opkrikken. P.S. De wedstrijd begon vanwege rellen op de tribunes een kwartier later wat de scheidsrechter weer recht trok door in de 1e helft 30 in plaats van 45 minuten te laten voetballen. Broeder Newin. Veteranen VVO. Uitslag zaterdag 5 - 3 - 1994. V.V.O. - M.V.C. (Mortel) 2-1. Programma zaterdag 12-3-1994. V.V.O. - S.S.S. 18. Aanvang 16.30 u. Bijeenkomst 16.00 u. Na 3 weken rust was het 'n prachtige dag om te voetballen, en dat werd het ook. De tegenstander MVC was gelijk aan VVO. Maar de druk was bij VVO. Met talrijke kansen en goed aanvalsspel had VVO alle grip op de wedstrijd. Oostrum creëerde zich talrijke kansen waarvan Peter v.d. Burgt met 'n prachtig afstandsschot uit 'n teruggelegde bal van Leo Basten 1 - 0 scoorde. Na de thee was het Sjef v. Rooy die, ook weer van afstand, 2 - 0 maakte. MVC had weinig verweer en het had wel 4 - 5/0 kunnen zijn als we de kansen benut hadden. Toch kon MVC 'n tegendoelpunt scoren uit 'n afgesla- 10

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 10