8. Aktiviteiten 1994 9. Samenstellen agenda 19 april a.s 10. Rondvraag/ Sluiting Namens het dagelijks bestuur, H. Holtackers, voorzitter Notulen van de vergadering van 8 februari 1994 De voorbereidingen voor de Kermis-enquete zijn in volle gang. Er zal regel matig in het Oostrum's Weekblad gepubliceerd worden. De woningbouw is aan de orde geweest maar hierover valt weinig te melden. Dhr. v. Soest haakt hierop in door verslag te doen van hetgeen hierover in de raad aan de orde is geweest. Hierin is o.a. gevraagd om konkrete informatie. /—Toegezegd is een stappenplan klaar te hebben in maart 1994 en voor de zomer konkrete plannen te hebben voor Oostrum. Oostrum heeft uit de doeken gedaan wat de plannen zijn voor wat betreft de verbetering van de verkeersveiligheid, rekening houdende met openbaar vervoer en inkomstenderving van de middenstand. J. v.d. Valk -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Maandag 7 maart 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest Woensdag 9 maart 18.30 u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Donderdag 10 maart 20.15 u. Bestuursvergadering Agenda maart 28 maart Algenene ledenvergadering Drumband solistenconcours zondag 27 februari te Wanssum Afgelopen zondag hebben 7 tamboers deelgenomen aan het distriktssolis- tenconcours van de LBT. Zij behaalden de volgende resultaten: OOSTRUM HARMONIE o Zaterdag 5 maart 10.00 u. Oud papier ophalen Papierophalers: R. Ebisch, T. Haegens, M. Knelissen J. v. Osch, M. Mater, R. Pluk, P. Bom, A. Reijnders, F. v.d. Boogaard, H. Verheijen, J. Weijs, S. Schuur- mans 3 OPCERIGHT-

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3