Stille Omgang 1994 In de nacht van zaterdag 19 maart op zondag 20 maart wordt de jaarlijkse Stille Omgang te Amsterdam gehouden. Ook dit jaar zullen vele vrouwen en mannen uit Noord-Limburg en Oost Brabant samen naar Amsterdam gaan voor de nachtelijke omgang. Ook vanuit Oostrum kan men per bus aan deze Stille Omgang deelnemen. Deze bus vertrekt vanaf de kerk (juiste tijd wordt nog medegedeeld.) In Cuyk wordt om half tien een plechtig lof gehouden en daarna vertrekt men gezamenlijk naar Amsterdam. Te Amsterdam is een koffiepauze omstreeks middernacht in het beurs gebouw. Na deze pauze vertrekt men voor de Stille Omgang door Amster dam. Hierop aansluitend is om 2 uur een Plechtige H. Mis die gecelebreerd 'wordt door onze deken De Weleerwaarde Heer J. Coenen uit Venray. De intentie verwijst naar het internationale jaar van het gezin en luidt: Gods aanwezigheid in de gezinnen. Na een korte koffiepauze vertrekt men weer naar huis zodat om zeven uur ook de laatste deelnemer weer thuis is. In alle kerkportalen komen of hangen affiches met informatie. De buskosten inclusief 2 koppen koffie bedraagt 25,00. Voor kaartjes en verdere inlichtingen: F. Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35, 5807 BA Oostrum tel. 8 19 67. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ZZ.dtirAd'fi irf tuddrt £>nA-(jzerdktie tuddrt Sjef, Bert, Rooi, Jurgen, Jos, Theo, Frank, Wim, Chris, Paul, Wien, Pieter, Sjraar, Henri, Herman, Math, Tonny en alle minse van Aostrum het was te gek Allemoal hardstikke bedankt Prins Jan d'n Derde 7

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7