Gang van zaken bij het enquêteburo: - U brengt al of niet Uw stem uit bij de gemeenteraad verkiezingen - U gaat verder naar de tafel waar een lid van het werkcomité het enquête buro bemenst. - U levert daar Uw oproepformulier in. - U krijgt daar het enquêteformulier uitgereikt - Hierop kruist U het vakje van Uw voorkeur aan. - Het formulier stopt U in de aanwezige stembus. Alleen die formulieren waarop EEN vakje is aangekruist zijn geldige formulieren en tellen mee. Alle belangstellenden zijn uitgenodigd het tellen van de uitgebrachte stem men bij te wonen. Dit gebeurt direkt na het sluiten van het enquêteburo om 19.00 uur in het Gemeenschapshuis. Hebt U geen oproepformulier gekregen? Neem kontakt op met J. van de Valk, tel. 8 66 81. Dorpsraad werkcomité Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 13.30 u. 19.00 u. Overl. ouders Jans-Verheggen Voor 'n 90ste verjaardag, Jan Verheijen, overl. ouders Jeucken en kinderen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gemengd koor met volkszang) Tot bijzondere intentie Voor 'n goede uitkomst Voor Priesterroepingen Voor 'n overleden moeder Tot bijzondere intentie en uit dankbaarheid (Eerste Vrijdag van de maand) Voor het Bruidspaar Theuws-van Casteren Gerrit Reintjes, Lucie Raedts, jaardienst Herman de Kleijn, Harrie Claessens, Lies Janssen-Wolters, overl. ouders Janssen-Peeters, overl. ouders Haegens-van Lin, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4