Maandag 28 febr. 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest. 20.00 u. Repetitie orkest. Woensdag 2 mrt. Geen repetitie vanwege verkiezingen. Agenda maart 5 maart Oud papier ophalen. 10 maart Bestuursvergadering. 28 maart Algemene ledenvergadering. Drumband solistenconcours zondag 27 februari te Wanssum Zondag 27 februari zullen 7 tamboers deelnemen aan het solistendrumband- concours van de Limburgse Bond voor Tamboerkorpsen te Wanssum. Het concours wordt gehouden in het gemeenschapshuis van Wanssum. De en tree is 3,00 inclusief programmaboekje. Onze deelnemers zijn om 14.00 u. aan de beurt. De bekendmaking van de resultaten is om 17.00 u. Deelnemers zijn in volgorde van optreden: Koen Hermans, Frank Janssen, Noud v.d. Mortel, Rogier Peeters, Bart Rouwette, Erik Schuurmans, Sander Schuurmans. Veel succes! Kermis in Oostrum De Carnaval is achter de rug. We richten onze aandacht nu op de enquête voor de Iokatie van de kermis in Oostrum (alhoewel.... het was ook een van de onderwerpen in de optocht!). Op 2 maart kiezen we een nieuw gemeenteraad en bepalen we voor de ^komende jaren waar we de kermis willen hebben. Voor diegene die hun keuze al hebben bepaald is het volgende misschien overbodig, maar we sommen hierbij een aantal punten op waarmee U reke ning kunt houden: ontstaan en traditie van de kermis - gezelligheid rondom de kermis - verkeersveiligheid - toegangkelijkheid - horeca - moeten kermis en horeca bij elkaar? - voor wie is de Iokatie van het grootste belang Gonge)jeugd of volwassenen? en wat een ieder nog kan bedenken. Wat Uw mening ook mag zijn laat hem horen en breng Uw stem uit. Laat de Iokatie niet door de "anderen" bepalen. Beslis zelf mee. 3 -n-r>-n-n-r>-n-n-n-n-n-O-O-O-O-O-O-Q^O=Q-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0"0~0"0~0"°"

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3