Tennisliefhebbers Zoals jullie reeds eerder in het Oostrum's Weekblad gelezen kunnen hebben heeft de toernooicommissie een indoor- toernooi gepland op zondag 13 maart in de Schaapskooi te Venray aanvang 13.00 uur. Dit toernooi is voor zowel junioren als senioren. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 voor junioren en 5,00 voor senioren en bij opgave te voldoen. Tijdens het toernooi wacht U in de hal nog een verrassing. De opgave is individueel en is mogelijk tot uiterlijk zaterdag 26 februari via inschrijfformulier. Dus inschrijfformulier inschrijfgeld tot zaterdag 26 februari inleveren op een*" van de volgende adressen: Rick Gielens, Binnenhof 23; Wiel Cox, Randenrade 79; Gonny Wilms, Oosterthienweg 24; Fr. Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35. Opgaveformulier Indoortoernooi Naam Adres junior senior Dorpencompetitie Evenals andere jaren wordt er weer een dorpencompetitie gespeeld. De wedstrijden worden op zondagmorgen gespeeld, er is de mogelijkheid om^ op zaterdag te spelen op sterkte van poule 2. De competitie begint op 23/24 april en eindigt op 18/19 juni. De competitie bestaat uit 6 poules ingedeeld naar sterkte. Poule 1 (sterkste spelers), poule 2-3-4, poule 5 minder sterke spelers (35-plussers), poule 7 zwakkere spelers c.q. beginners. Een team bestaat uit 4 spelers en wel 2 dames en 2 heren. Men kan zich opgeven als team en ook als individueel. De opgave kan geschieden tot 3 maart bij Rick Gielens, Binnenhof 23, tel. 8 99 17. Meer informatie over de dorpencompetitie Rick Gielens, Binnenhof 23, tel. 8 99 17. Ik hoop op een groot aantal deelnemers van T.C. Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 10 hierlangs afknippen TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 10