Kerkdiensten O. L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 5-13 februari Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Voor leden en overl. leden van de "Aide Beek", Herman de Kleijn, Martin Moorrees en Wim Versleijen, Nel v.d. Berg-Linskens, Lies Janssen-Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Sjang Joosten, Piet en Harrie Hermans Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Piet Janssen, overl. ouders Loonen-van Rens, deken Loonen, Fien Broeren-Kersten, Herman Verheijen, overl. ouders Haegens-van Lin, Alfons Op 't Veld, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie Hanneke van Arsen-van Soest Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Wies Janssen Gest. jaardienst familie van Heijster Jaardienst Harrie Claessens, overl. ouders Broek- mans-Bovee Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Niels Cox, Niels Nielen Zondag 08.30 u. Richard Duijn, Rogier Peeters, Marlijn Kempen, Marco Janssen 10.00 u. Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels Een droomwens ging in vervulling! Op Rosmolenweg 5, sinds vorig jaar het nieuwe home van Wien en Anita Staaks-van Zwamen, waar zij zich beiden echt thuis en gelukkig voelen, is sinds 24 januari veel veranderd. Want wanneer een eerste kind geboren wordt verandert er ontzettend veel voor een gezin. Zo'n klein wezentje past bijna in de holte van twee handen maar het is in staat om je hele leven te ver anderen. 24 Januari was dat ogenblik dat de kleine Elma de grote ruimte zocht, klein en teer, maar heerlijk en groots in de ogen van Wien en Anita. De vervulling van hun lang gekoesterde wens, het mooiste wat ze dromen kon den. Het was een ervaring die hen stil en gelukkig maakte, voor Wien en Anita een groot geschenk van God, ze zijn er God dan ook bijzonder dank baar voor. En zij willen dat hun kind, hun dochter Elma, innig verbonden zal zijn met God, opdat God dit kind doet leven als een licht voor de wereld, als 6

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 6