liefde van man en vrouw ontstaat leven; het ontwikkelt zich in de moeder schoot; het begint als een onzichtbaar klein vruchtje en groeit uit tot een klein mensje, zo klein en toch zo groots, dat kind heeft iets met God te maken. Grote dankbaarheid tegenover God is hier dan ook zeker op z'n plaats. En God legt nu de toekomst van jullie kind, maar ook Zijn kind, in jullie handen, 'n heerlijke uitverkiezing, maar ook 'n geweldige opgave. Daarom willen zij hun kind dan ook door het doopsel heel dicht brengen bij de Bron van het ware leven, bij Christus, die Bart en Sjoerd ook dan al zal overladen met goddelijke gaven en genade; want dat is toch de betekenis van het doopsel. Twan en Annemie, Henri en Karin, mogen jullie erin slagen om Gods ver wachting in Bart en Sjoerd in vervulling te doen gaan, zodat Bart en Sjoerd mensen worden om van te houden. Allen van harte proficiat met jullie won derlijk mooi een kostbaar geschenk, met Bart en Sjoerd, mogen zij voor jullie14" 'n grote vreugde blijven en mogen zij 'n heerlijke toekomst tegemoet gaan. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- O 4> ^GrN/^LS^NICnG OoStKuM Op zondag 13 november 1994 wordt de zevende liedjes middag van de Karklingels georganiseerd. Nu we bijna in de drukte van het grote carnavalsfeest terecht komen hebt u misschien wel de beste inspiratie om een schlager te schrijven, componeren of te zingen. Daarom wil de liedjescommissie juist nu iedereen uitnodi gen zich voor dit fantastisch spektakel op te geven. Wij kunnen dan in samenwerking met de enige echte Eikenhof kapel zorgen voor een klinkende begeleiding. Uw deelname belandt in ieder geval op een muziek- cassette van kwaliteit en blijft zo voor het nageslacht bewaard. De Aostrumse liedjesmiddag; een klinkend festijn. Geef je op en bel 84079 (Bert), 12949 (Rooi) of 87531 (Math). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 8 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 8