Jan Verheijen Prins Carnaval 1994 Na een enerverend jaar is zaterdagavond Prins Maarten I af getreden. Hij dankte al zijn onderdanen voor het welslagen van zijn regeerperiode. Daarna werd hij door de "oudprinsen" in een apepak gehesen en bij opbod verkocht aan joeks- kapel "Ut Göf. Hij zal wel in de gelgenheid gesteld worden om als A.A.P. op te treden. Dat was zijn belofte aan Aos- trumse Aid Prinse. In het tussentijdse niets werd de zaal op gewarmd door Bolero, een uitstekend muziekgezelschap uit het midden van Limburg. Enigszins uit de hoogte vertelde Vorst Bert bij het licht van kaarsen en fakkels het spannende verhaal over de zoektocht naar de nieuwe Prins. Tijdens het onweer dat in de zaal losbarstte, daalde uit de laaghangende wolken een vliegend paard neer op het podium. Uit de mist sprong nu in het volle licht, Jan Verheijen te voorschijn als Prins Jan III. Onder een geweldig applaus kreeg hij de teke nen van zijn waardigheid overhandigd. Natuurlijk mocht zijn vrouw Antoinet hem als eerste feliciteren en samen dansen zij de traditionele Prinsendans op de klanken van de Eikenhofkapel. Tijdens de spontane receptie die volgde bleek dat Prins Jan III een enorme populariteit geniet onder de Oostrumse bevolking. Daarna werd het gezellige en zeer druk bezochte Prinsenbal voortgezet tot in de kleine uurtjes. - ^3e Prins van C.V. "De Karklingels" In verband met zijn "Prinsschap" zal hem een receptie worden aangeboden op zaterdag 5 februari - aanvang 20.11 uur (Gemeenschapshuis). Carnavalsvlaggen Wilt u met carnaval vlaggen met de "Karklingelvlag" neem dan gerust kontakt op met Wim Nielen, tel. 8 25 69. Liedjesmiddag Alle 8 liedjes die op de liedjesmiddag ten gehore zijn gebracht zijn inmiddels op een casette gezet. Deze zijn te koop op de beide zittingsavonden en op de adressen: Geeststraat 4 - Het Allemanscafé en Café van Dijk. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 STRUM w ^GrN/V/Alsi/grgniging OoStRuM

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7